Afterparty: 2. Sezon Kadrosuna Takıntılı Olacaksınız


Bu parti daha da iyiye gidiyor!

John Cho ve Ken Jeong Apple TV+’ın gizemli cinayet komedisinin kadrosuna katıldı parti, E! Haber doğruluyor.

Cho, Ulysses adlı bir karakteri oynayacak ve Jeong, Feng adlı bir karakteri oynayacak. Şimdiye kadar bildiğimiz her şey bu kadar, ama hey, bizi LCV’ olarak kabul edin.

İki oyuncu, ikinci sezon için zaten ünlü bir yeni başlayanlar listesine katılıyor. Ofis yıldız Zach Woods, yabani otlar yıldız Elizabeth Perkins, Hileler yıldız haşhaş liu ve PEN15‘s anna konkle zaten davetleri kabul ettiler.

Sezon bir oyuncu kadrosu Sam Richardson, Zoe Chao ve Tiffany Haddish hepsi daha fazla gizem için geri dönecek. Paul Walter Hauser, Jack Whitehall ve Vivian Wu topluluğu tamamlayın.

Haddish, Det olarak geri döndü. Yayıncıya göre, başka bir cinayet davası üzerinde olan Danner, bu bir düğünde. Sam ve Zoë, bir lise buluşmasının ardından gerçekleşen birinci sezondaki Aniq ve Zoe rollerini yeniden oynayacaklar.

İlk sezon, benzer şekilde yığılmış bir topluluğa sahip olmakla övündü. Dave Franco, Ben Schwartz ve Ilana Glazer.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330990/the-afterparty-you-ll-be-obsessed-with-the-stars-joining-the-season-2-cast?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın