AEW Yıldızının Seçtiği Şeyi Görün – Hollywood Life


AEW Yıldızının Seçtiği Şeyi Görün – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: AEW’nin izniyle

Bu Gurur! Haziran boyunca, HollywoodYaşam çalışıyor gururun sesiLGBTQ+ topluluğu üyelerinin Pride 2022 çalma listenizde olması gereken şarkıları seçtiği bir aylık bir özellik. Bugünün taksiti için, bağımsız güreş efsanesi Mercedes Martinez Kalbinde özel bir yeri olan bir mesaj olan “gerçek benliğinizi kucaklamak” hakkında bazı klasik parçalar bırakmak için katılıyor.

Kadınlara veya açıkça LGBTQ+ üyelerine her zaman nazik davranmayan bir sektörün yirmi yıllık emektarı olarak Mercedes’in adı saygıyı hak ediyor; Uğruna uzun süre savaştığı saygıyla. Shimmer Women Athletes, World Wrestling Entertainment, Ring of Honor ve Impact Wrestling gibi promosyonlarda kısıtlamalar var. Şu anda parçası Tüm Elit Güreşler (ve ROH Kadınlar şampiyonu), Mercedes, kadınlara ve LGBTQ+ güreşçilerine cishet meslektaşları gibi eşit muamele edilmesini sağlamak için çalıştı. Ve daha yapılacak çok iş olsa da, Mercedes’in çabaları, söylenip yapıldığında onun bir öncü, lider ve bir simge olarak kabul edileceği anlamına geliyor.

AEW Yıldızının Seçtiği Şeyi Görün – Hollywood Life
(AEW’nin izniyle)

O söyledi Spor 2021’de kariyerinin başında “hayatım tehlikede olabilir” diye queer benliğini saklamak zorunda kaldığını söyledi. Şimdi, kaybettiği zamanı telafi ediyor. Mercedes, “Kim olduğunla gurur duy, sen gerçeksin, özgün benliğin” diyor. HollywoodYaşam paylaşmak istediği bir Gurur mesajı olup olmadığı sorulduğunda. “GEÇERLİSİNİZ ve her zaman sizin için bir yer vardır. Kendini sevmek, kendini kabul etmektir. Dünya sizi kucaklayacak ve topluluk, yolculuğunuzda sizi desteklemek, yardım etmek ve sevmek için her zaman burada olacak.”

Mercedes, yolculuklarındakilere yardımcı olmak için The Sound of Pride için bir üçlü (ve bir bonus parça!) seçti.

AEW ve New Japan Pro Wrestling’in yıldızlarını yakaladığınızdan emin olun. yasak kapı, 26 Haziran’da Chicago’daki United Center’da gerçekleşecek. AEW x NJPW etkinliği, saat 20:00 ET’de PPV’de canlı olarak yayınlanacak ve TV. Heyecan verici aksiyonu kaçırmayın.

Lady Gaga, “Bu Şekilde Doğdu”

Mercedes: Kendini saklama. İnsanların dışarıdan ne gördüğünden bağımsız olarak, içinde ne hissettiğinize dair gerçek benliğiniz olun. Hepimiz sadece cinsiyette değil, kalbimizde, zihnimizde ve ruhumuzda belirli bir şekilde doğarız. Cinsiyet bizi olmamız gereken kişi yapmaz. Gerçek benliklerimiz olmak için bu şekilde doğduk.

Abba, “Dans Eden Kraliçe”

NYC’de gittiğim tüm drag kulüplerinde gey marşıydı. Sürüklenenlerin kraliçelere dönüştüğünü görmek için koltuğunuzdan kalkmanızı sağlar.

George Michael, “Özgürlük! ’90”

Gerçek benliğinizi kucaklamakla ilgilidir. Herkes kişisel kimliğiyle mücadele eder, ancak bu şarkının amacı kim olduğunuzu ve neyi sevdiğinizi öğrenmek.

Mansiyon Ödülü: Cyndi Lauper, “True Colors”

Basit ve doğrudan ileri. Her zaman gerçek renklerinizi gösterin. Otantik benliğini göster. Toplulukta ilham verici bir marş ve iyimser olmasa da bu şarkıda önemli olan sözler.

AEW Yıldızının Seçtiği Şeyi Görün – Hollywood Life
(AEW’nin izniyle)

HollywoodLife: Bütün ay boyunca sorduğumuz gibi: Pride 2022’nin genel havası veya tutumu nedir?

Toplum bir bütün olarak bir araya geliyor. PRIDE VIBE tam da bu. Belirsizlik zamanlarında topluluğun destek, şifa ve sevgi için orada olduğu yer. 2022’de hepimiz birbirimize yaslanıyoruz ve birçok yönden birbirimize yardım ediyoruz. PRIDE VIBE, herkesi gerçek otantik benlikleri olmaya ve toplulukta getirdiğimiz farklılıklar için birbirini kucaklamaya sürekli olarak yükseltiyor.

Onur Ayı, isimsiz kahramanlara sevgi verme zamanıdır, o halde kimin genel kabul görmesini istersiniz?

LGTBQ+ sporcularının sadece PRDIE ayı için değil, yıl boyunca her zaman daha fazla genel kabul gördüğünü görmek hoşuma gidiyor. Profesyonel, amatör, lisede vb. olsun, hepimizin bu sporcuları görmemiz gerektiğini düşünüyorum… her birinin bir hikayesi var ve topluluğumuzdaki birçok kişinin karşılaştığı ve karşılaşacağı zorluklarla karşılaştı. Bu sporcular birçokları için rol modeldir ve gerçek benliğinizin olmanın tek yolu olduğunu kanıtlar.

Daha büyük bir mücadele veriyoruz ve ana akımda olmak için [we must be] aynı mücadeleyi veren herkese moral veriyor.

Pride 2022 için planlarınız neler?

Planlarım her yıl aynı: PRIDE’ın gündemi sadece bir ay değil, tüm yıl boyunca zorlamaya devam etmek.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/23/mercedes-martinez-pride-songs-2022-playlist-interview/

Yorum yapın

SMM Panel