Adriana De Moura ve Julia Lemigova Yeni Dinamikleri Anlatıyor – Hollywood Life


Julia Lemigova


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BRAVO

5. sezon Miami’nin Gerçek Ev Kadınları yıldızlara göre, kadınlar arasındaki dinamiklerde bazı değişiklikler olacak Adriana de Moura56 ve Julia Lemigova50, kiminle konuştu HollywoodYaşam BravoCon 2022’nin 1. Günü’ndeki ÖZEL röportaj için.

Yardımcı yıldızları arasında yer alan Adriana, “Evet, bazı değişiklikler var” dedi. Lisa Hochstein, Alexia Echevarria, Larsa Pippen, ve dahası. “Eski arkadaşlar ve çok iyi olmayan arkadaşlar ve her zamankinden daha iyi olan yeni arkadaşlar gibi” diye ekledi. “Yani bir değişiklik var. Bir OG olarak benim bile beklemediğim bazı sürprizler var.”

Julia Lemigova
Julia Lemigova ve Adriana De Moura, ‘RHOM’ 4. sezon buluşmasında (Fotoğraf: Bravo)

Julia, Adriana’nın yorumlarına ortak imza attı ve başrol oyuncularından en az biriyle olan kişisel ilişkilerinin bu sezon değiştiğini söyledi. “Kim olduğunu söylemek istemiyorum çünkü sürprizi bozmamak için. Ama kesinlikle bayanlarla olan deneyimime göre, her zaman yaşayıp öğreniyorsun. Martina Navratilovaeşi açıkladı. “Evet, birkaç sürprizim oldu. Harika anlaşacağımı düşündüğüm biri [with], o kadar iyi olmadı. Ve sonra tam tersi.”

4. sezonda RHOMAdriana unutulmaz bir şekilde Larsa ile tartıştı Kanye BatıJulia, Larsa’yı onu tanımak için hiç zaman ayırmamakla suçladı. Belki çift, 5. sezonda baltayı Larsa ile gömdü? Şüpheli, çünkü Adriana ve Larsa aslında işin içine girdiler. RHOM Taraftarların, sekiz kadın arasındaki dinamiklerin nasıl değiştiğine dair bir fikir edindiği BravoCon’un 3. Günü’ndeki oyuncuların paneli.

RHOM
‘Miami’nin Gerçek Ev Kadınları’ 4. sezon birleşmesinde rol aldı (Fotoğraf: BRAVO)

Nicole Martin ve Larsa panelde bir süre ileri geri gitti, Adriana ise şu anda OG Alexia ile bir “sorunu” olduğunu açıkladı. Alexia ayrıca BFF ile olan arkadaşlığının da alay konusu olduğunu söyledi. Marysol Patton bir zamanlar olduğu gibi değil, bu ilginç çünkü ikisi de açık Gerçek Ev Kadınları: Nihai Kız Gezisi 3. sezon Guerdy Abraira Sahnede dramadan uzak durmak için elinden geleni yaptı, Lisa ise 5. sezonda seyircilerden çokça sevgi aldı. tanıtım videosu çıkış yaptı. Lisa’nın 12 yıllık kocasından drama dolu ayrılmasını gösteriyor. Dr.Lenny Hochstein.

Miami’nin Gerçek Ev Kadınları 5. sezon, 8 Aralık’ta Peacock’da başlıyor.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/16/rhom-adriana-julia-season-5-bravocon-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir