Adrian Grenier’in Karısı Hakkında 5 Şey – Hollywood Life


Ürdün Roemmele


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Marisol Pesquera/Simon/Shutterstock

  • Adrian Grenier, dizideki rolleriyle tanınan bir aktördür. Şeytan Prada Giyer, ve dahası.
  • O ve Jordan Roemmele 2022’de evlendi.
  • Çift, 8 Haziran 2023’te ilk çocukları olan oğullarını sadece “birkaç hafta” önce kucaklarına aldıklarını duyurdu.

Adrian Grenier en çok HBO’daki Vincent Chase rolüyle ünlüdür. çevre. 46 yaşındaki New Mexico yerlisi, başrolde oynadığı yeni bir hayran kitlesi kazandı. Mark Wahlberg-yapımcı dizi — ama 1999’larda oynayarak zaten sağlam bir takipçi kitlesine sahipti. Beni Çıldırt ile melisa joan hart ve ardından eşlik eden müzik videosundaki iri parçayı birlikte oynatmak Britney Spears! Daha sonra, rolünü kazandığında önde gelen bir gönül yarası statüsünü pekiştirdi. Anne Hathaway’in 2006 ikonik komedisinde erkek arkadaş şeytan Marka Giyer.

Adrian Grenier
Jordan Roemmele ve Adrian Grenier, Haziran 2022’de Fas’ta evlendi. Marisol Pesquera/Simon/Shutterstock)

sonundan beri çevre 2011’de – 2015’te bir film versiyonuyla – Adrian, ekran oyunculuk kategorisinde düşük bir profil tuttu. Kamera arkasında çalışmaya odaklanıyor ve SHFT adlı sürdürülebilir bir yaşam tarzı markası başlatmak da dahil olmak üzere birçok hayırsever çabaya zaman ayırıyor.

Ayrıca eserlerde bir romantizm vardı Ürdün RoemmeleAdrian’ın Haziran 2022’de kaçtığı kişi. Son olarak, sevilen çift oğullarının doğumunu duyurdu. Seiko Aurelius Grenier, 8 Haziran 2023. “Birkaç hafta önce dünyaya gelen oğlumuzun gelişini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bir anda… Kalplerimiz sonsuz uzayın ötesine genişledi.” fotoğraf döngüsü Jordan’ın bebek yumruğu. “Masumiyetini, büyüsünü korumak ve kükremesini duyacak ve cesaretlendirecek kadar sessiz alan bırakmak için şimdi dünyamızı geliştiriyoruz.” Heyecan verici bebek haberlerinin ortasında yakışıklı oyuncunun kalbini çalan güzel hakkında her şeyi aşağıdan öğrenin!

ADRIAN GRENIER BEBEK DOĞDU
Adrian Grenier ve eşinin bebek duyurusu. (Jordan Roemmele Instagram)

Adrian ve Jordan’ın Evliliği Sürpriz Oldu

Çift, en yakın arkadaşlarıyla birlikte muhteşem güzellikteki Fas diyarında tatil yaptıkları sırada bir hevesle evlenmeye karar verir. Adrian, “Planlı değildi,” dedi. İnsanlar sürpriz evliliklerden. “Fas’ta arkadaşlarla tatildeyken Atlas Dağları’nda kaçtık.”

Çift Yüzük İpiyle ‘Yaparım’ Dedi

Evlilik bir son dakika fikri olduğu için Adrian ve Jordan oldukça hazırlıksızdı. Törenin en önemli kısımlarından biri, tıpkı geri kalanı gibi doğaçlama yapılmak zorundaydı: alyanslar! Adrian, “Anın tesadüfünü kucakladık ve düğümü bağlamaya karar verdik – kelimenin tam anlamıyla yüzüklerimiz yoktu, bu yüzden yüzük yerine ip kullandık” dedi.

Bir Arkadaş, Çiftle Evlenmek İçin Cep Telefonundan Randevu Aldı

Adrian Grenier
Jordan Roemmele ve Adrain Grenier, bir grup arkadaşının önünde kaçtı. (Marisol Pesquera/Simon/Shutterstock)

Doğaçlamadan bahsetmişken, kanatlanması gereken bir başka yön de Adrian ve Jordan’ı evlendirmek için bir memurdu! Neyse ki, kalabalığın Atlas Dağları’nda wifi vardı! Adrian, haber kaynağına, müzisyen arkadaşı RY X’in “akşam yemeğinde cep telefonuyla – iyi ki kablosuz bağlantımız vardı – düğünü resmileştirmek için atandığını ve ardından güzelce şarkı söylediğini” söyledi.

Çift İlk Olarak 2017’de Bağlandı

Çift, ilişkilerinde son derece mütevazı olsa da, ateşli romantizme 2017’de başladıkları bildirildi. Instagram hesaplarına göre, yakın zamanda Austin, Teksas’a taşındılar ve başlamak hakkında konuştular. yaban hayatı sığınağı.

Jordan Kocasına “Sonsuz Sihir” Diyor

24 Haziran 2022’de Instagram’ına giren muhteşem yeni gelin, bir fotoğraf paylaştı. fotoğraf albümü Fas’taki fantastik düğünden. Çarpıcı enstantanelerin yanı sıra, “Yolculuğumuzla gurur duyuyorum. Sana kocam demekten ve sonsuz sihrinle aşılanmış bir hayat yaşamaktan çok mutluyum. Seni sevmekten ve senin tarafından sevilmekten onur duyuyorum. Yaptığın işe, beni daha çok sevmek için ortaya koyduğun ve aldığın her şeye saygı duyuyorum. Her an sana hayranlık duyuyorum; dünyayı sevme, verme ve onunla etkileşime girme şekliniz. Manyetik varlığınız etrafınızdakilere neşe getiriyor.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-jordan-roemmele-4776087/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir