Adria Arjona kimdir? ‘Gelinin Babası’ Yıldızına Dair 5 Şey – Hollywood Life


Adria Arjona


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Warner Bros

Adria Arjona30, Warner Bros’ta yıldızlar Gelinin babası yeniden yapmak. Babası Billy’nin hüznüyle evlenen Küba asıllı Amerikalı Sofia’yı canlandırıyor. Andy Garcia. İşleri karmaşıklaştırmak için Billy, oynadığı karısı Ingrid’den boşanıyor. Gloria Estefan. 16 Haziran’da HBO Max’te vizyona giren film, başrolde oynadığı 1991 filminin hikayesine benzer bir hikaye anlatıyor. Kimberly Williams gelin olarak ve Steve Martin ve Diane Keaton ebeveynleri olarak.

Peki Adria Arjona kimdir? HollywoodYaşam Porto Rikolu mirası, geçmişteki oyunculuk işleri ve daha fazlası dahil olmak üzere yetenekli aktris hakkında bilinmesi gereken beş önemli şeyi bir araya getirdi.

Adria Arjona
Adria Arjona ‘Gelinin Babası’nda (Fotoğraf: Warner Bros)

1. Adria, ‘Gelinin Babası’nda Sofia’yı oynuyor

Adria, son versiyonunda ‘Gelin’ Gelinin babası. Resmi olarak Nisan 2021’de Sofia olarak rol aldı. Sofia evlenmeye hevesli olsa da, aşırı korumacı babasının tüm durumla ilgili duygularıyla uğraşmak zorunda. Ayrıca, tam kendi düğünü için tam zamanında annesiyle babasının boşandıklarını öğrenecek mi?

2. Oyunculuk kariyeri patlama yaşıyor.

Adria, 2012’den beri oyunculuk sektöründe çalışıyor. 2017 TV dizisinde Dorothy Gale’i canlandırdı. Zümrüt Şehirgöre Öz kitap serisi. Adria’nın en dikkate değer film rolü, Sony süper kahraman filminde Martine Bancroft rolüydü. morbius ile birlikte Jared Leto. Bir sonraki büyük projesi yaklaşan Yıldız Savaşları Televizyon dizisi Andorhangi özellikler Diego Luna rolünü yeniden canlandırıyor haydut bir film. Adria’nın rolü açıklanmadı.

Adria Arjona
Adria Arjona ‘Gelinin Babası’nda (Fotoğraf: Warner Bros)

3. Porto Riko’lu

Adria, San Juan, Porto Riko’da doğdu. On iki yaşına kadar Mexico City’de yaşadı, ardından Miami’ye taşındı. On sekiz yaşına kadar orada kaldı ve sonra toplandı ve oyunculuk kariyeri için New York’a gitti. Adria, Porto Riko mirasıyla gurur duymaya devam ediyor.

4. Babası ünlü bir şarkıcı

Adria’nın annesi Leslie Torres ve babası ünlü Guatemalalı şarkıcı-söz yazarıdır. Ricardo Arjona. Adria, gençken babasıyla turneye çıktı. 58 yaşındaki Ricardo, tüm zamanların en başarılı ve en çok satan Latin Amerikalı sanatçılarından biri. Bir Grammy Ödülü (2007’de En İyi Latin Pop Albümü) ve bir Latin Grammy Ödülü (2006’da En İyi Erkek Pop Vokal Albümü) kazandı. Ricardo, kariyerinde şimdiye kadar toplam 15 stüdyo albümü yayınladı.

5. Adria evli

Adria avukatla evlendi Edgardo Kanalları 2019’dan beri. Çift, ilişkilerini çoğunlukla gizli tutmayı başarıyor, ancak birlikte harika bir hayatları var gibi görünüyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-adria-arjona-father-of-the-bride-4767630/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir