Adorable Fotoğrafı Gör – Hollywood Life


Adorable Fotoğrafı Gör – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Paul A Hebert/Shutterstock

Sanki daha dünmüş gibi kakao (diğer adıyla hindistan cevizi austin) onu doğurdu ve Buz tkız bebek, Chanel. Neredeyse yedi yıl sonra ileri sar ve Chanel birinci sınıf öğrencisi! 43 yaşındaki Coco, okulun ilk gününde her ebeveynin yaşadığı karışık duyguları yaşadı ve birinci sınıfa başlayan 6 yaşındaki Chanel’in fotoğrafını paylaştı. Coco, 7 Eylül’de Instagram’da paylaştığı fotoğrafa “Bebeğim” başlığıyla “Kesinlikle acı tatlı bir gün” yazdı.

Fotoğrafta Chanel, okulunun “MUHTEŞEM!” olduğunu söyledi. ve büyüdüğünde “şarkıcı” olmak istediğini söyledi. Altı yaşında ve 42 inç boyunda, yapmayı en sevdiği şeyler “dans etmek”, “çizmek” ve “yemek yapmak”. Genç kız, benzer bir fotoğrafı Chanel’in resmi IG hesabında paylaştı. “Okulun ilk günü!!” başlığı okur. “Anneme büyük bir kız olduğumu bildiğimi söyledim ama senin bebeğin olarak kalmak istiyorum. Büyük bir kız bebek olabilir miyim? Ve bana ne olursa olsun sonsuza kadar onun bebeği olduğumu söyledi.”

64 yaşındaki Ice-T, en küçük kızının nasıl hızla büyüdüğünü de yansıttı. Zaman uçar..” Yasa ve Düzen oyuncu ve rap efsanesi tweetlendi, Coco’nun yayınladığı aynı fotoğrafla birlikte. Ice, Chanel’in bugün “1. sınıfın 1. günü” olduğunu kaydetti. Buna ne dersin… Vay canına.”

Adorable Fotoğrafı Gör – Hollywood Life
Paul A Hebert/Shutterstock

Yılın başlarında, Ice-T ile konuştu HollywoodYaşam anneliğin karısını nasıl değiştirdiği hakkında. “Bu kadar harika bir anne olmasını beklemiyordum. Beni şaşırtmaya devam ediyor. Gerçekten kendini aşıyor, ”dedi ÖZEL bir röportajda. “30’lu yaşlarına gelene kadar anne olmak istemedi. Vegas’ta gözetleme şovunu yapıyordu ve ‘Bununla işim bittiğinde bir bebeğimiz olacak’ dedi. ‘Bu bebeği doğurduğumda istemiyorum’ dedi. yaşam tarzımı değiştirmek için.’” Ama “her şey değişti” diyen Ice, Coco için “hiçbir şeyin Chanel’den daha önemli olmadığını” da sözlerine ekledi.

Taraftarların Coco’yu 6 yaşındaki çocuğunu bebek arabasına ittiği için eleştirmesinin ardından çiftin ebeveynliği ateş altında kaldı. Haber bunu bile yaptı CNN, bu da Ice-T’nin gözlerini devirmesine neden oldu. “Lol… CNN mi? Yok canım? MF’lerin konuşacak başka şeyleri yok mu?” Chanel de eleştirilere yanıt verdi. “Şu anda Chanel’i itmek için bebek arabası kullanmamla ilgili trend olan bu bebek arabası olayı çok saçma! Biz konuşurken bir savaş ve toplu katliamlar olmuyor mu ve sen benim annemle uğraşmayı tercih ediyorsun? SMH” diye tweet attı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/08/ice-t-coco-daughter-first-grade-school-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir