Adele’in BF Rich Paul ve Ex Simon Konecki Konserini Birlikte İzledi


Adele‘in müziği, geçmişteki ve şimdiki hayatının aşkları da dahil olmak üzere insanları bir araya getiriyor.

1 Temmuz’da İngiliz pop yıldızı Londra’daki Hyde Park’ta beş yıl aradan sonra ilk halka açık konserini veren bir gösteri yaptı. VIP bölümünde birlikte duran erkek arkadaşı, spor menajeri dışında kimse yoktu. Zengin Paulve eski kocası, Simon Konecki. Oğulları Angelo9 yaşındaki şarkıcının da katıldığı gösteri sırasında kalabalığa kendisinin de kendisinin piyasaya sürülmesinden bu yana ilk büyük konserine damgasını vurduğunu söyledi. 30 “boşanma” albümü.

Simon ve Rich, evli Hollywood çiftiyle sohbet ederken görüntülendi. Cameron Diaz ve Benji Madden. Ayrıca konsere katılanlar: Tom Cruise, James Corden, Niall Horan ve yabancı şeylerMillie Bobby Brown.

Gösteri sırasında Adele, “Rumour Has It”, “Rolling In the Deep” ve “Someone Like You” gibi hit şarkılar söyledi. Son şarkıyı icra ederken, duygulandı Yaklaşık 65.000 kişilik kalabalığın üyeleri onun isteği üzerine şarkı söyledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336654/adele-s-boyfriend-rich-paul-and-her-ex-simon-konecki-watch-her-london-concert-together-with-other-stars?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir