Adele Zengin Paul İle Randevuda Dudaklarını Doldurdu: Fotoğraflar – Hollywood Life


Adele Zengin Paul İle Randevuda Dudaklarını Doldurdu: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Adele‘in dudakları bir randevu gecesinde ultra dolgun görünüyordu. Zengin Paul! 34 yaşındaki şarkıcı, 6 Temmuz Çarşamba günü Beverly Hills’de bir randevu gecesi için yola çıkarken Rich’in kullandığı bir arabanın yolcu koltuğunda görüldü. onun imzası uzun siyah manikür ile. Bu arada Rich, kırmızı grafik logolu gri bir bisiklet yaka sweatshirt içinde rahat kaldı.

Adele Zengin Paul İle Randevuda Dudaklarını Doldurdu: Fotoğraflar – Hollywood Life
Adele, 6 Temmuz 2022’de erkek arkadaşı Rich Paul ile bir randevu gecesinde görüntülendi.

Adele, 1 ve 2 Temmuz’da American Express tarafından sunulan arka arkaya iki BST Hyde Park gösterisinin ardından fırtınalı bir hafta geçirdi. Ocak ayında Sezar’ın Sarayı’nda Nisan ayına kadar yapılması planlanan ikamet.

GRAMMY kazananı, konserler sırasında “Rolling In The Deep” ve boşanma sonrası marşı “Easy On Me” dahil olmak üzere tüm imza şarkılarını seslendirdi. Gösteriler sırasında da çok eğlendi, ilk gece bir şarkı sırasında komik bir twerk hareketi yaptı.

İkinci gece de bağırdı Megan Sana Aygırı “Water Under The Bridge” ve “Body” mash-up – “Body Under The Bridge” olarak adlandırılan – bazı koreografilerle oynadı. Meg, ertesi gün Instagram hikayelerinde kalp gözü emojisi ile Londralı “Hot Girl Adele” diye seslenerek anı seviyordu!

Destekleyici erkek arkadaş Rich Paul da gösterilere hazırdı ve izleyiciler arasında eski kocasıyla görüntülendi. Simon Konecki. Adamlara Adele’in arkadaşları katıldı Cameron Diaz ve Benji Madden VIP bölümünde, aralarında drama olmadığını kanıtlıyor.

Son zamanlarda Adele, şu anda birlikte yaşadığı Rich ile daha fazla çocuğa sahip olmaya açık olduğunu açıkladı. Adele, “Kesinlikle birkaç çocuk daha istiyorum” dedi. BBC Radyo 4’ler Çöl Adası Diskleri 3 Temmuz Pazar günü yayınlanan bir röportajda “Harika olurdu. yoksa bende var AngeloAngelo ile birlikte 9 yaşındaki tek oğluna atıfta bulunarak ekledi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/08/adele-plumped-lips-date-rich-paul-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir