Adele ve Rich Paul Savannah ve LeBron James ile Çifte Randevu


Hem LeBron hem de Savannah benzer şekilde A-oyunlarını getirdiler ve kıyafetleriyle Eski Hollywood’u kanalize ettiler. Savannah’nın gece görünümü, siyah kristal bir kavrama ve uyumlu zarif topuklu ayakkabılarla eşleştirilmiş, dökümlü, şeffaf, siyah bir elbiseyi içeriyordu. LeBron, şık smokini bir çift siyah güneş gözlüğü ve kadife papyonla yükseltti.

Çiftlerin yaptığını söylemek güvenli olumsuzluk bize kolay gelsin

Adele ve Rich’in kutlama randevusu gecesi, genellikle saha kenarındaki randevulardan hoşlanan çift arasındaki en son gecedir. Aslında, bazı taraftarlar kendi düğünlerinden o kadar uzakta olmayabileceklerini düşünmelerine rağmen, ikisi genellikle bir NBA maçında yoğun bir şekilde skor tutuyorlar.

Sadece birkaç ay önce, Adele’in dev bir elmas yüzük taktığını gördükten sonra, ikisi nişan dedikodularını ateşledi. o parmak. Söylentiler henüz doğrulanmasa da, üç çocuğu olan Rich ile yakın zamanda E! Bu ayın başlarında haberler.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336243/see-adele-and-rich-paul-double-date-with-savannah-and-lebron-james-at-kevin-love-s-wedding?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir