Adele ve Rich Paul Lakers Nuggets Playofflarında: Fotoğraflar – Hollywood Life


Adele ve Rich Paul Lakers Nuggets Playofflarında: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: London Entertainment / SplashNews.com

Adel ve erkek arkadaş Zengin Paul Cumartesi günü Denver Nuggets’a karşı Batı Konferansı Finalleri play-off’larında LA Lakers’a tezahürat yaparken görüldü. Hızlı bir şekilde NBA oyunlarının vazgeçilmezi haline gelen “Merhaba” şarkıcısı, büyük beden siyah bir gömlek ve gri eşofmandan oluşan gündelik takımı içinde çarpıcı görünürken, sevimli spor ajanı sevgilisi lacivert eşofmanının içinde gülümsüyordu.

Adele ve Rich Paul Lakers Nuggets Playofflarında: Fotoğraflar – Hollywood Life
Adele ve Rich Paul, Mayıs 2023’te Lakers maçında. (London Entertainment / SplashNews.com)

Süperstar çift, Los Angeles şehir merkezindeki Crypto.com arenasında en büyük parıltılardan biriydi. Jake Gyllenhaal, Denzel Washington Ve Eddie Murphy tezahürat yapan A-lister’lardan sadece birkaçıydı Lebron James ve onun Lakers’ı. Jack Nicholson ve ona benzeyen oğlu, ışın, 31, ayrıca bir görünüm yaptı. Ne yazık ki Lakers, Pazartesi günü serinin dördüncü maçına galibiyet alamadan girerken Denver Nuggets’a yine yenildi.

Adele ve Rich, bir şampiyonada koşan Lakers için yıldızlarla parti yapmaya yabancı değiller. Mayıs ayının başında sevimli çifte katıldı. Tristan Thompson Ve Corey kumar Lakers’ın Warriors’a karşı kazandığı galibiyeti, Batı Hollywood’daki seçkin Birds Streets Club’da gece geç saatlerde bir şenlikle kutlamak için.

Adele ve Rich Paul Lakers Nuggets Playofflarında: Fotoğraflar – Hollywood Life
Adele ve Rich Paul, Lakers maçlarının vazgeçilmezleri. (Londra Eğlence / SplashNews.com)

Yıldızlarla dolu gece, büyük ölçüde LeBron ve Rich’in kalıcı iş ilişkisi sayesinde geçti. İki kanka, Rich’in NBA kariyerinin en başında LeBron’un menajeri olduğu 2003 yılından beri birbirine bağlı. Artık aşağı yukarı ayrılmaz olduklarından, Adele, Rich ile bir romantizm başlattığında yakın çevrelerine getirildi! Ve şimdi büyük, mutlu bir Hollywood ailesi!

Adele ve Rich, 2 yıl önce bir basketbol maçında aşklarını açıkladığından beri güçleniyorlar. Grammy galibi başlangıçta ilişkiyi gizli tuttu. ile 2021 röportajında ​​”Başlangıçta pek çok arkadaşıma gerçekten söylemedim çünkü bunu kendime saklamak istedim” dedi. Yuvarlanan kaya. Ancak ikili, 2021 NBA Finalleri’nin 5. maçında kucaklaşıp birlikte olduklarını resmi olmayan bir şekilde açıkladığında sır çok uzun süre sır olarak kalmadı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/21/adele-rich-paul-lakers-nuggets-playoff-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir