Adele ve Erkek Arkadaşı Rich Paul Kevin Love’ın Düğününe Katıldı: Fotoğraf – Hollywood Life


Adele


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Allen J Schaben/Los Angeles Times/Shutterstock

Adele34 ve erkek arkadaşı zengin Paul40 yaşında, müvekkilinin yanında muhteşem bir çiftti. Kevin Aşk‘ın geçen hafta sonu New York’taki düğünü. “Merhaba” şarkıcısı ve spor menajeri, nikahta birlikte fotoğraf çektirdi. Lebron James ve onun eşi savana. Dördü de siyah giyinmiş ve fotoğrafta muhteşem görünüyordu. Adele ve Savannah şık elbiseler giyerken, yakışıklı erkekleri papyonlu siyah takım elbiseleri tercih etti.

Adele, düğün fotoğrafında Rich’e rahat bir şekilde oturdu. Kolları fırfırlı straplez elbisesi süperstar şarkıcıya çok yakışmıştı. Adele sarı saçlarının uçlarını kıvırdı ve romantik etkinlik için pembe rujunu salladı. Grup fotoğrafı için elinde siyah bir çanta tutuyordu. Rich, yüzünde kocaman bir gülümsemeyle kadınının arkasında gururla durdu.

Kevin Love, 33, evli Spor Resimli Mayo model Kate Bock, 34, New York Halk Kütüphanesinde. Rich, Kevin’in menajeri, bu yüzden o ve Adele’in düğüne davetiyeyi neden aldığını açıklıyor. LeBron, Los Angeles Lakers’a takas edildiği 2014’ten 2018’e kadar birlikte Cleveland Cavaliers’ta oynadıklarından beri Kevin’in yakın arkadaşı.

Adele
Adele (Fotoğraf: Allen J Schaben/Los Angeles Times/Shutterstock)

Adele ve Rich, 2021’de çıkmaya başladılar ve kısa süre önce bir araya geldiler. Mayıs ayının başlarında, yeni evlerinin anahtarıyla dışarıda poz verdikleri bir Instagram fotoğrafını paylaştı. Gönderiye “Zaman uçuyor” yazdı. Birkaç ay önce, bir kaynak söyledi HollywoodYaşam ÖZEL, Rich’in Adele için mükemmel bir ortak olmasının nedeni. “Adele, yanında kendisi kadar güçlü olan bir erkeğe sahip olmaktan hoşlanıyor. Birbirlerine benzemeyen bir çift gibi görünebilirler ama aslında birbirlerini çok iyi tamamlıyorlar ve harika bir kimyaları var. O gerçekten onun için mükemmel.”

Rich, ilişkilerinde Adele’in müzik kariyerine çok destek oldu. 1 ve 2 Temmuz’da Adele, Londra’daki Hyde Park’ta çok sayıda özel konukla birlikte büyük bir canlı konser verecek. Kacey Musgraves. Rich muhtemelen Adele’e gururla tezahürat yapacak.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/28/adele-rich-paul-lebron-james-savannah-kevin-love-wedding/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir