Adele ve Erkek Arkadaşı Rich Paul, 2023 Super Bowl’u Destansı Bir Randevu Gecesine Dönüştürüyor


Kol saati: Rihanna Super Bowl 2023’te 2 Numaralı Bebeğe Hamile Olduğunu Doğruladı

Adel Ve Zengin Paul State Farm Stadyumu’nda derinlerde yuvarlanıyor.

Büyük maçın Fox’ta yayınlanması sırasında çift, 12 Şubat’ta Arizona’daki 2023 Super Bowl’da bir randevu gecesinin tadını çıkarırken görüldü. Bu vesileyle, Adele büyük boy güneş gözlükleriyle eşleştirilmiş bir blazer ceketle göz kamaştırıcı görünüyordu, Rich ise bembeyaz bir ceketle sallandı. .

Ne de olsa olay, destansı bir tarih yapacak bir olaydı. Philadelphia Eagles, Kansas City Chiefs ile karşı karşıya gelmekle kalmadı, aynı zamanda Rihanna inanılmaz bir devre arası gösterisi yaptı ve ikinci çocuğuna hamile olduğunu açıkladı.

Adele ve Rich, NFL maçında evlerindeymiş gibi görünseler de, ikilinin birlikte daha sık NBA maçlarına çıktığı biliniyor, Rich olmak, bir spor temsilcisi olarak bir dizi NBA oyuncusunu temsil ediyor. Aslında ikili, aşklarını ilk olarak 2021’deki 5. Maç için NBA Finallerinde halka açıkladı. Bu smaç gezisi, türünün son örneği olmayacaktı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364731/adele-and-boyfriend-rich-paul-turn-2023-super-bowl-into-epic-date-night?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir