Adele ve Daha Fazlasını Söylüyor – Hollywood Life


Nicki Minaj, COVID pandemisi popüler şarkı söyleme segmentini iki yıl boyunca geçici olarak durdurmasından bu yana, ‘The Late Late Show’da ilk ‘Carpool Karaoke’ konuğu olarak James Corden’a katıldı.

Nicki Minaj39, eğlenceli bir konuk olduğunu kanıtladı Geç Geç Gösteri“Carpool Karaoke” bölümü 6 Nisan’da! Rapçi, sunucunun yanında oturan ilk ünlü oldu James Corden COVID salgını iki yıl önce popüler şarkı gösterisinin çekimlerini durdurduğundan beri arabasının yolcu koltuğunda. Komik ve yetenekli yıldız, destansı anı unutulmaz tuttu ve en akılda kalıcı şarkılardan bazılarını söylerken aynı zamanda kahkahalar ve sohbetin tadını çıkardı.

onunla çıkış yaptıktan sonra Adele etkisi James Corden’ın Şubat ayında gösteri, Nicki onun sırasında bir kez daha İngiliz aksanını kırdı Araba Paylaşımı Karaoke. Hatta bir bölümde Adele’in kendi başına “Monster” rapini anımsatan Nicki’nin “Someone Like You” şarkısını bile söyledi. Araba Paylaşımı Karaoke göstermek.

Nicki Minaj, James Corden
Nicki Minaj ve James Corden ‘Carpool Karaoke’de. (CBS)

Nicki’ye ek olarak, bu sezonun “Carpool Karaoke”sinde daha önce duyurulan Camila Cabello gibi başka harika konuklar da yer alacak. Yaklaşan görünümünden önce, şarkıcı, oyuncu kadrosunun bir parçası olarak bölümün bir kerelik canlanmasındaydı. kül kedisi ortak yıldızlarla Billy Porter ve Idina Menzel. “Mamma Mia”, “Million to One” ve “Defying Gravity” de dahil olmak üzere birçok akılda kalıcı şarkı söylerken James, Sindirella’nın farelerinden biri gibi komik bir şekilde giyindi.

Nicki’nin “Carpool Karaoke”nin dönüşündeki görünümü, savunma oyuncusu olarak manşetlere çıktıktan sonra geldi Will Smith komedyen tokatlamak için Chris Kaya Akademi Ödülleri’nde sahnedeyken. Vahşi ve tartışmalı an hakkındaki fikrini paylaşmak için Twitter’a gitti ve Oscar ekibinin Chris’in Will’in karısını aramasını sağlayarak bir hata yaptığını düşündüğünü itiraf etti. Jada Pinkett-Smith‘ daha önce alopesi ile mücadelesini açtıktan sonra kafasını traş etti.

“Chris Rock’ı seviyorum. Jada’nın yakın zamanda neler paylaştığını bilseydi bu şakayı yapmazdı – ama onunla ve tüm ekip arasında @ #Oscars bana söylemek istediğiniz hiçbiriniz bu kadının bu yürek parçalayıcı hikayeyi paylaştığını duymadınız ? #ComeOnSon” yazdı.

“İşte olay… Ve bu çok ŞAŞIRTICI – GÖZ AÇICI bir örnek…” diye devam etti. “Koca, karısının acısını dindirmek için ön sırada oturuyor… onu teselli eden tek kişi o… kameralar kapandığında kapalı kapılar ardında gözyaşlarını siliyor. Sosyal medya, insanlara bu ‘kocaların’ gerçek hayatta asla karşılaşmayacaklarını hissettirdi. Sevdiği kadına baktığında ve onun pahasına ‘küçük bir şakadan’ gözyaşlarını tuttuğunu gördüğünde bir erkeğin ruhunda neler olduğuna gerçek zamanlı olarak tanık olmalısınız. Her gerçek erkeğin o anda hissettiği şey budur. Siz şakayı görürken, o da onun acısını görüyor.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/07/nicki-minaj-carpool-karaoke-adele-video/

Yorum yapın