Adele ve BF Rich Paul Romantik Bir Tatil Sırasında Yatta Görüntülendi – Hollywood Life


Adele ve BF Rich Paul Romantik Bir Tatil Sırasında Yatta Görüntülendi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Adele34 ve Zengin Paul, 40, son bir gezi sırasında mükemmel bir yaz günü geçirdi! Şarkıcı ve erkek arkadaşı, Sardunya’da bir yatın etrafında giyinip birlikte harika görünürken fotoğraflandı. Siyah bir kazak, siyah pantolon ve ten rengi parmak arası terlik giyerken, çok renkli çiçek desenli kısa kollu düğmeli bir üst, siyah şort ve siyah parmak arası terlik giydi.

Adele, Zengin Paul
Adele ve Rich Paul Sardunya’da. (arka plan)

Güzel, saçlarını dağınık bir topuz yaptı ve görünümüne kalın halka küpeler ekledi. Spor menajeri onunkiyle bir kolye ve güneş gözlüğü salladı. Bir noktada, onun arkasından yürüdü ve muhabbet kuşları kameralara hiç dikkat etmediler.

Adele, Zengin Paul
Adele ve Rich Paul yatta. (arka plan)

Bu, Adele ve Rich’i birlikte bir yatta ilk görüşümüz değil. 20 Temmuz’da Sardunya’da farklı bir gezi sırasında lüks bir teknede görüldüler. “Senin Gibi Biri” şarlatanı, bir kadeh şarap gibi görünen şeyi yudumlarken ve hayatının zamanını geçiriyormuş gibi göründüğü eğlenceli zamandan bir fotoğrafta gülümsüyordu.

Adele ve Rich’in son yaz tatili, Mayıs ayında birlikte taşınmalarından sonra gelir. Çiftin ilişkisi giderek ciddileşiyor ve bunu dünyayla paylaşmaktan korkmuyorlar. Instagram’da paylaştıkları sevgi dolu hareketli duyuru fotoğrafı ile geçtiğimiz birkaç ay içinde çeşitli gezilere kadar aralarındaki bağ her zamankinden daha güçlü görünüyor.

Geçenlerde bir kaynak bize, halihazırda oğlunun annesi olan Adele’nin Angelo9, eski sevgilisiyle paylaştığı kişi Simon Konecki, gelecekte daha fazla çocuğa sahip olmak istiyor ve Rich’i baba olarak görebilir. “Adele Önümüzdeki yıl daha fazla çocuk sahibi olmak ve ailesine eklemek istiyor” dedi. HollywoodYaşam. “Sadece kendisi ve oğlu için 8 yatak odalı bir ev almadı! Rich’te ‘birini’ bulduğuna inanıyor ve onunla birlikte yaşlandığını görüyor.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/24/adele-boyfriend-rich-paul-yacht-vacation-sardinia-pics/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir