Adele, Taşındıktan Sonra Zengin Paul ile ‘Daha Fazla Çocuk’ Planlıyor – Hollywood Life


Adele, Zengin Paul


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Allen J Schaben/Los Angeles Times/Shutterstock

Adele34 ve zengin Paul, 40, birlikte mutlu bir şekilde yaşadıklarına göre, geleceklerine çocuklar katıyor olabilir! Şarkıcı ve spor menajeri, üç gün önce sosyal medyadan birlikte etkileyici bir malikane satın aldıklarını duyurdu ve kısa sürede tam bir malikane olacak gibi görünüyor. Dokuz yaşındaki oğlunu paylaşan Adele Angelo eski ile Simon Koneckisevgi dolu sevgilisiyle “daha ​​fazla çocuk istiyor” ve bir kaynağa göre “gelecek yıl” en kısa sürede gerçekleşebilir.

“Adele Gelecek yıl daha fazla çocuk sahibi olmak ve ailesine eklemek istiyor” dedi. HollywoodYaşam. “Sadece kendisi ve oğlu için 8 yatak odalı bir ev almadı! Rich’te ‘birini’ bulduğuna inanıyor ve onunla birlikte yaşlandığını görüyor.”

Adele, Zengin Paul
Adele ve Rich Paul kısa süre önce birlikte taşındılar. (Allen J Schaben/Los Angeles Times/Shutterstock)

Kaynak, “Bu ev satın alma bunun ilk adımı ve nihayetinde yeniden evlenmek ve sonsuza dek mutlu olmasını istiyor” dedi. “Birleşik Krallık’ta yaşamanın bazı yönlerini özleyecek, ancak hayatının bir sonraki bölümüne şimdi başlamak için sabırsızlanıyor.”

Görünüşe göre yetenekli söz yazarı, onu ve Rich’in yeni evini en sevdiği şeylerle dolduruyor. Sylvester Stallone geride kalan hatıralar. “Adele Yeni evi için heyecanlı olmanın ötesinde ve şu anda burası Sylvester Stallone hatıralarıyla dolu olduğu için bazı tadilatlar yapıyor, ”diye açıkladı içeriden. “Birini tutabilir Kayalık heykeller ama onu sonsuza dek evi yapmak için kişisel dokunuşlar eklemeye başladı bile.”

Ev duyurularını yapmadan önce, Adele ve Rich aşkları konusunda oldukça gizli davrandılar ve genellikle toplum içine adım atmıyorlar veya kamuoyuna yorum yapmıyorlar. Muhabbet kuşları yaklaşık 2021 yazından beri çıkıyor ve ilk kez birlikte bir NBA maçına katılırken görüldü. Önceki bir kaynak bize kişilik özellikleri ve durumları nedeniyle “mükemmel çift” olduklarını söylemişti.

“Bilen kimse Adele zirveye bile eşit derecede güçlü bir adam gerekeceğini biliyor Adeleilgi, ama bu çok kim Zengin “, kaynak ÖZEL olarak paylaştı. “O bazıları tarafından bilinmeyebilir çünkü ogeride kaldı en sahneler ama o‘ne konuda çok güçlü bir adam o yapar ve nasıl o kendini taşır.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/14/adele-children-rich-paul-new-home/

Yorum yapın