Adele, Rihanna’nın İlk Yarı Şovu İçin Super Bowl’a Gideceğini Söyledi – Hollywood Life


Adele, Rihanna


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Fred Duval/MEGA /Xavier Collin/Image Press Agency / MEGA

Adel34, Cuma günü Arizona’daki Super Bowl’a sadece bu yılki Super Bowl’a gideceğini itiraf ettiğinde hayranlarını güldürdü. Rihannadevre arası performansı. Şarkıcı, büyük kalabalığa kıkırdamadan önce haberi paylaştığında Las Vegas’taki misafir programında hayranlarıyla sohbet ediyordu. Videoya kaydedilen Caesars Palace’daki Colosseum’da bir hayranıyla “Sadece Rihanna için gidiyorum” diye şaka yaptı. “Uçmak umrumda değil.”

oyun arasında olacak Kansas Şehri Şefleri ve Philadelphia Kartalları 12 Şubat’ta Glendale’deki State Farm Stadyumu’nda gerçekleşecek. DPS’nin Roc Nation ile birlikte yapımcılığını üstlendiği Apple Music Super Bowl İlk Yarı Gösterisi, Rihanna’yı beş yıl sonra ilk performansıyla gösterecek. Aynı zamanda, ondan sonra sahneye ilk çıkışını da işaret ediyor ve A$AP Rocky oğullarını Mayıs 2022’de karşıladı.

Adele’in Super Bowl’a tek başına mı yoksa başkalarıyla mı katılacağı belli değil, ancak erkek arkadaşıyla gitmesi mantıklı olurdu. Zengin Paul. Bir spor menajeri olduğu için, çıkmaya başladıklarından beri çeşitli spor oyunlarında yetenekli sanatçılarla görüldü, bu yüzden Arizona’ya birlikte gelmeleri pek çok kişiyi şaşırtmaz. Belki de canlı müzik sırasında ikisi de Rihanna için tezahürat yapacaktır!

Adele, Rihanna
Adele, Rihanna’nın Super Bowl’daki performansını dört gözle bekliyor. (Fred Duval/MEGA /Xavier Collin/Image Press Agency / MEGA)

Adele, Rihanna’nın performansını dört gözle beklemezken kendi performansını dört gözle bekliyor. “We Were Young” şarkıcısı, Vegas’taki ikametgahına Kasım ayında başladı ve son derece başarılı oldu. Haftadan haftaya muhteşem elbiselerini sergilerken en büyük hayranlarının önünde en büyük hitlerini söylüyor ve fotoğraflar ve videolar aracılığıyla çevrimiçi olarak paylaşılan birçok unutulmaz an oldu.

Düzenli şovlara başlamadan önce, instagram ile onun duygularını açığa vur yeni yolculuk hakkında ve bir kaynak bize onun her gece sahne almaya “fazlasıyla hazır” olduğunu söyledi. “Adel Kaynak EXCLUSIVELY, aşkı hissediyor ve bu şovu yapmaya ve hayranlarına beklediklerini vermeye fazlasıyla hazır. HollywoodYaşamı. “Erkek arkadaşından çok fazla destek alıyor ve erkek onunla çok gurur duyuyor. Bu şov için çok çalıştı ve kendisinin mümkün olan en iyi versiyonunu sunacak. Onu kesinlikle öldürmeye kararlı ve bu sefer kimseyi yarı yolda bırakmayacak.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/04/adele-super-bowl-rihanna-half-time-show-arizona/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir