Adele, Megan Thee Stallion’un Londra’daki ‘Beden’ Koreografisini Yapıyor: Video – Hollywood Life


Adele, Megan Thee Stallion'un Londra'daki 'Beden' Koreografisini Yapıyor: Video – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Chris Pizzello/AP/Richard Isaac/Shutterstock

Adele, 34, Londra şovunda bazı tanıdık hareketler yaptı! İngiliz şarkıcı ellerini aynı şekilde hareket ettirdi. Megan Sana Aygırı2 Temmuz’da Hyde Park’ta “Body Under The Bridge” şarkısını söylerken “Body” koreografisi. Geçen yıl, hayranlar Meg’in şarkısını Adele’inkiyle viral bir karışım için karıştırdı ve bu açıkça referansın nedeniydi. Adele, Meg’den ismiyle bahsetmezken, hayranlar hareketleri hemen fark etti ve Megan’ın yanıt verdiği videoları Twitter’da paylaştı. Megan, Instagram hikayesine kalp gözü ve gülerek ağlayan emoji ile “Atele kız” yazdı.

GRAMMY kazananının dans hareketleri, gösterinin her iki gecesinde de bir konuşma noktası oldu: İlk canlı sette, şarkılarından birinde komik bir şekilde twerk yaptı. Bu an aynı zamanda sosyal medyada da kahkahalara ve paylaşımlara yol açtı, çünkü Adele sahnede harika vakit geçiriyor gibi görünüyordu!

İkinci şovu sırasında, paketleri havada yakalayabilen birkaç şanslı kişiye tişörtlere sarılmış nakit para çekerek izleyicileri şok etti. Adele, hayranlarına karşı cömertliğiyle her zaman tanındı ve şovu sırasında bunu tamamen yeni bir seviyeye taşıdı!

Adele, Megan Thee Stallion'un Londra'daki 'Beden' Koreografisini Yapıyor: Video – Hollywood Life
Chris Pizzello/AP/Richard Isaac/Shutterstock

bu 25 şarkıcının iki Londra gösterisi büyük bir satış başarısı gösterdi ve Ocak-Nisan ayları arasında yapılması planlanan ve merakla beklenen Las Vegas ihtisasının iptal edilmesinden bu yana ilk performansları oldu. O sırada Adele, hazır olmaması ve çalışanlarını etkileyen COVID-19 nedeniyle gösteriyi iptal etti. Ocak ayında bir otel odasında çekilen gözleri dolu dolu bir klipte “Çok üzgünüm ama programım hazır değil” dedi. “Zamanında bir araya getirmek ve sizin için yeterince iyi olması için kesinlikle elimizden gelen her şeyi denedik, ancak teslimat gecikmeleri ve COVID tarafından kesinlikle mahvolduk” dedi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/04/adele-does-megan-thee-stallion-body-chreography-london-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir