Adele Londra Show’da Transparan Elbiseyle Twerks: Video – Hollywood Life


Adele Londra Show'da Transparan Elbiseyle Twerks: Video – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

Adele Londra’da sahne alırken twerk hareketlerini sergiledi! 34 yaşındaki şarkıcı, 1 Temmuz 2022’deki Hyde Park şovu sırasında komik bir şekilde kısa bir doğaçlama dans etti ve tabii ki sadık hayranları bu arsız anı kameraya kaydetti. İngiliz doğumlu yıldız, siyah bir elbise ve gümüş bir kemerle aksesuar olarak an için ışıltılı, şeffaf bir etek giydiği için göz kamaştırdı.

Konser, Nisan ayına kadar sürmesi planlanan Ocak ayında Las Vegas’taki ikametgahının iptal edilmesinden bu yana Adele için ilk canlı performansı işaret ediyor. Las Vegas’taki bir otel süitinde açıkça duygusal bir ifadeyle, “Çok üzgünüm, ama şovum hazır değil,” diye açıkladı. “Zamanında bir araya getirmek ve sizin için yeterince iyi olması için kesinlikle elimizden gelen her şeyi denedik, ancak teslimat gecikmeleri ve COVID tarafından kesinlikle mahvolduk” dedi.

Dünyanın dört bir yanından binlerce insan idollerini görmek için Nevada’ya gitti ve birçoğunu bizzat aradı veya FaceTime’a yazdı ve bire bir özür diledi. Davet konusunda çok hevesli olan özellikle bir hayranıyla “şarap” almayı bile kabul etti. O sırada, Temmuz ayında yapılması planlanan iki Londra şovu da vardı.

Videoda Adele, mürettebatının çoğunun da hasta olduğunu açıklamaya devam etti. “Mürettebatımın ve ekibimin yarısı [ill] COVID ile ve hala öyle ve gösteriyi bitirmek imkansızdı. İçim yandı – son dakika olduğu için üzgünüm, 30 saatten fazla bir süredir bunu çözmeye çalışıyoruz ve zamanımız kalmadı. Çok üzgünüm ve gerçekten utanıyorum ve buraya gelmek için seyahat eden herkes için çok üzgünüm. Gerçekten çok üzgünüm,” dedi.

Adele Londra Show'da Transparan Elbiseyle Twerks: Video – Hollywood Life
Adele, BRIT Ödülleri için kırmızı halıda görülüyor. (Matt Baron/Shutterstock)

Gösterilerin yeni bir Las Vegas mekanında “yaz sonu” için yeniden planlanacağı bildirildi. TMZ Nisan’da: Caesars Palace’daki 4.100 koltukla karşılaştırıldığında Planet Hollywood’un 7.000 koltuklu Zappos Tiyatrosu. Ancak bu henüz yıldız veya ekibi tarafından doğrulanmadı.

Adele, 11 Şubat’ta ekrana geldiğinde, “Artık kıçımızı çalışıyoruz, ancak her şeyin kesinlikle hazır olacağını bilene kadar yeni bir tarih dizisi duyurmak istemiyorum” dedi. Graham Norton Gösterisi. “Ne kadar erken duyurursam o kadar iyi ama zamanında hazır olmama ihtimaline karşı yapamam. Bu yıl kesinlikle yüzde 100 oluyor. Bu yıl olmalı çünkü gelecek yıl için planlarım var.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/01/adele-twerks-sheer-gown-london-show-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir