Addison Araba Çarptıktan Sonra Tekrar Ayrılıyor – Hollywood Life


Kate Walsh


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

Addison ve hamile doktor Tia’ya bir araba çarptıktan sonra doktorlar harekete geçer. Richard, Addison hakkındaki son gelişmeleri öğrenmek için hemen koşan Amelia’ya anlatır. Link, Jo’yu görünce onu kontrol eder. Teddy, 30 Mart’taki bölümün açılış anlarında hastane çapında bir tecrit olduğunu duyurur. Grey’in Anatomisi.

Addison iyi olacak. Sadece araba tarafından kırpıldığını söylüyor. Geri atılması gereken sadece omzu. Addison, Jo’ya bebeğini kurtarması için yalvaran Tia için daha çok endişeleniyor.

Grey'in Anatomisi
Tia, Addison ile birlikte araba çarptı. (ABC)

Amelia, Addison’ı kontrol eder ve kısa süre sonra o tuğla tarafından vurulduktan sonra Blue’ya bakılması gerektiğini anlar. Addison, Link’in işe geri dönebilmesi için omzunu tekrar içeri sokmasını ister. Addison, Link işini bitirdiğinde Tia’yı bulmak için hiç vakit kaybetmez ve hemen orada ve acil bir sezaryen için hazırlanma zamanının geldiğini söyler.

Ben ve Maya, hastaneye girmeye çalışırken ortaya çıkarlar. Teddy, hastanenin içine girmelerine izin verir. Maya, Carina için endişelenirken Ben, Bailey ve Pru’nun iyi olduğunu görmeye gider. Maya ve Carina kısa bir anı paylaşırlar ve Carina, onu kontrol etmeye geldiği için Maya’ya teşekkür eder.

Amelia, nöro kontrolünden sonra Blue’ya sakin olmasını emreder. Jules’a ona göz kulak olmasını emreder. Winston, her şeyi nasıl yaptığını görmek için Maggie’yi bulur. Aralarında işler hala yolunda değil, ama giriş yaptığı için ona teşekkür ediyor.

Maggie, kısmi kalp nakliyle ilgili makalede Winston’dan asistan olarak bahsettiği için gizlice çıldırıyor. Bunun aralarında daha fazla soruna neden olabileceğini biliyor, bu yüzden düzeltme istemesi için Teddy’ye yalvarıyor. Teddy, Maggie’nin yapabileceği en iyi şeyin çok geç olmadan Winston’la konuşmak olduğuna inanıyor.

Kate Walsh
Tia ve Addison, araba onlara çarpmadan hemen önce. (ABC)

Link, Amelia’nın NICU’da Addison’ı izlediğini görür. Amelia çağrıldığında, Link ona Addison’ı izleyeceğini söyler. Addison’ın Amelia için ne kadar önemli olduğunu biliyor.

Tüm kaosun ortasında Mika hiçbir yerde bulunamaz. Panik atak geçiriyor. Neyse ki Richard, Mika’nın kaza nedeniyle biraz şok geçirdiğini fark eder ve onu sakinleştirir.

Link, Lucas’ın omzunun tam bir değerlendirmesini yapabilmesi için Addison’ı getirmesini ister. Lucas ve Simone, Tia’nın bebeğiyle küçük ama tatlı bir anı paylaşır. Addison’ın omzu iyi olacak, ancak Link ona yola biraz ara vermesini tavsiye ediyor.

Mika, Tia’nın odasına gelir ve ortadan kaybolduğu için Bailey’den özür diler. Bailey, Tia’nın karnında hâlâ kanama olduğunu ve Tia’nın hemen açılması gerektiğini fark eder. Mika ve Jo’nun yardım etmesiyle Bailey, Tia’nın karaciğerindeki kanamayı durdurmaya çalışır.

Maggie, Teddy’yi dinlemez ve Winston makaleyi okur. Anlaşılır bir şekilde ona kızgın. “Bir kez olsun biraz sorumluluk almasını” istiyor. Maggie, Winston’a ilişkilerini düzeltmek istediğini söyler. Üzgün ​​olduğunu söylemesini, onu sevdiğini ve ciddi olduğunu söylemesini ve ona saygı duyduğunu ve ciddi olduğunu söylemesini istiyor. Bu ilişki boşa gidiyor.

Mavi
Blue ve Mika, Gray Sloan’da. (ABC)

Tia’nın kocası Gray Sloan’a gelir ve gece gündüz karısının ve oğlunun yanında kalır. Bir süre sonra Tia nihayet uyanır. Tia ve kocasının güzel buluşması Jo’yu gözyaşlarına boğar. Dışarı çıkıp asansöre biner. Bağlantı orada. “Artık içinde tutmana gerek yok. Ben tam buradayım, ”diyor ona, bu da Jo’nun az önce olan her şey yüzünden gözyaşlarına boğulmasına izin veriyor.

Addison, kazanın ya da protestocuların, kadınlara yardım etmesine engel olmasına izin vermiyor. Addison, kolu askıda vedalaşıyor ve bir kez daha PRT minibüsüne biniyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/30/greys-anatomy-addison-leaves-season-19-episode-12-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir