A’dan Z’ye Oyundaki Yıldızlar – Hollywood Life


Jordin Kıvılcımları


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Diggzy/Shutterstock

Super Bowl Sunday burada, 2022 NFL Şampiyonası için Philadelphia Eagles ile Kansas City Chiefs’i karşı karşıya getiriyor. Ciddi bir aksiyona hazır olan taraftarlar, futbolun en büyük günü için Arizona, Glendale’deki State Farm Stadyumu’nu doldurdu. Ve diğer süper hayranlarla birlikte takımlarını desteklemek için orada bazı seçkin ünlüler vardı.

macera aşkı stil geldi, desteklemek için orada Jalen Acıyor ve Kartallar. Ancak stadyumun diğer tarafında, Twitter’ın kurucu ortağı Jack Dorsey için bastırırken oyun yüzü açıktı patrick mahomes ve Chiefs’in üç yıl içindeki ikinci şampiyonluğu.

Bu arada, diğer yıldızlar gibi Adel Ve Billie Eilish takıldı ve bekledi Rihanna’nın Gösteriyi durduran Devre performansı. Yıldız, yedi yıl sonra ilk canlı performansına damgasını vuran en iyi şarkılarından oluşan 15 dakikalık bir karışık için sahneye çıkacaktı.

Ünlüler özel muameleye alışık olsalar da, kalabalığın içinde bir yer kapmak için hala şanslı olmaları gerekiyordu. bu stadyum kapasitesi 63.400 dolardan başlıyor ve bilet fiyatları 3200 dolardan başlıyor. CNN.

Jordin Kıvılcımları
Jordin Sparks, Super Bowl LVII için stadyum içi sunucuydu. (Diggzy/Shutterstock)

İster maç için ister müzik için orada olsunlar, tüm bu A-lister’lar, Super Bowl’dan anları sosyal medyada paylaşmak için can atıyorlardı. Super Bowl LVII’yi yakından ve kişisel olarak gören herkesi görmek ister misiniz? Bulabildiğimiz tüm ünlü futbol taraftarları için aşağı kaydırın.

Adel

Adele, maçı özel bir locadan izlerken bir salatalık kadar havalı görünüyordu. Olabildiğince çekici görünüyordu, üzerinde büyük güneş gözlükleri ve kareli bir ceket vardı. Herhangi bir takımın rengini temsil etmediği için, çevrimiçi insanlar divanın nasıl sadece eğlence için orada olduğu hakkında şaka yaptı. Adele’i tribünlerde gören bir hayran, “Adele tıpkı bizim gibi. Burada Rihanna için başka bir şey yok.”

Billie Eilish ve Tim Cook

Garip bir çift hakkında konuşun! Billie Eilish Apple CEO’sunun yanında otururken görüldü Tim Cook oyunda. Eşleştirme rastgele görünse de, teknoloji yöneticisi Apple Music’in İlk Yarı Şovunu denetlemek için oradaydı. “Ocean Eyes” şarkıcısının Apple ile uzun bir geçmişi var. 2017’de Billie ve erkek kardeşi Finneas ile ilk sözleşme imzalayan onlardı ve 2021’de kendi belgeselini yayınladı. Billie Eilish: Dünya Biraz Bulanık Apple TV+ aracılığıyla.

macera aşkı

macera aşkı
Questlove, Eagles’a tezahürat yapmak için bir arkadaşıyla Super Bowl’a katıldı. (Diggzy/Shutterstock)

Questlove, aksiyonu bir arkadaşıyla VIP kutusundan izledi. Philly yerlisi kesinlikle Kartallarını desteklemek için oradaydı. Oyun hakkında ciddi görünerek, gözlerini sahada tuttu.

Jack Dorsey

Jack Dorsey
Twitter’ın kurucu ortağı Jack Dorsey, Chiefs için oradaydı. Louis’de büyüdü. (Diggzy/Shutterstock)

Jack Dorsey, Super Bowl LVII sırasında düşük bir profil tuttu. Eski Twitter yöneticisi St. Louis’den, yani Chiefs’i desteklemek için orada olduğu neredeyse kesin. Siyah ve sarı bir tişört giyerken uzun bir sakalı ve tıraşlı bir kafası vardı.

Gavin De Graw

Kelçe kardeşler, oyundaki tek kardeş ikilisiydi. Şarkıcı Gavin De Graw ve erkek kardeşi Joey arka planda harika bir saha manzarası eşliğinde koltuklarından bir selfie paylaştı. “I Don’t Want To Be” şarkısını Twitter’da paylaşan şarkıcı, takipçilerine, “DeGraw kardeşler Kelce Bowl’u ele geçiriyor! Kimin için kök salıyoruz?

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/12/celebrities-super-bowl-2023-arizona-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir