Adam Sandler, SNL Dönemindeki “Aptal Hatalarına” Geri Dönüyor


Hayal etmek neredeyse zor Adam Sandler Kötü bir ruh hali içinde.

Bununla birlikte, oyuncu ve komedyen son zamanlarda tavrının, özellikle de geleceği parlak bir oyuncu olarak, onun nasıl daha iyi olduğunu anlattı. Cumartesi gecesi canlı 90’ların başında.

“Çıldırırdım. Çabuk sinirlenirdim, çabuk tepki verirdim” Sandler anlattı AARP 21 Eylül. “Bir sürü aptalca hata yaptım ve bir sürü aptalca şey söyledim. İlişkilere dönüp baktığımda, bir eşek olabilirdim. Bencildim. Diğer komedyenler ve benzeri şeylerle rekabet ediyordum. Babam, ‘Bu adam komik, ‘ ve ben ‘Hey, ben komikim, falan, falan’ derdim ve o ‘Neden ikiniz de komik olamıyorsunuz?’ gibi olurdu.”

Sandler bir yazar olarak işe alındı. SNL 1990’da oyuncu kadrosuna 1991’den 1995’e kadar oyuncu olarak katılmadan önce, Opera Man gibi unutulmaz karakterler yarattı ve “The Chanukah Song” gibi sevilen orijinal müziğin çıkışını yaptı.

Ancak başarısına rağmen Sandler, egosunun sık sık araya girdiğini açıkladı.

“Aç olduğum için o zamanlar her zaman net göremiyordum” dedi. “gibi büyük bir komedyen olmak istedim Eddie Murphybeğenmek Rodney Dangerfield


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347596/adam-sandler-looks-back-on-dumb-mistakes-he-made-during-his-time-on-saturday-night-live?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir