Adam Sandler Kalça Ameliyatından Sonra Yürümek İçin Baston Kullanıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Adam Sandler


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Backgrid

Adam Sandler56 yaşındaki eşiyle alışveriş yaptı Jackie Sandler, 47, geçen hafta sonu. bu Acele aktör Pasifik Palisades, California’da yürümesine yardım etmek için bir baston kullandı. BU FOTOĞRAFLARAdam kalça ameliyatı geçirdikten iki hafta sonra sert bir şekilde vuruldu. Komedyenin İşçi Bayramı civarında “planlanmış” bir prosedürü olduğu ve o zamandan beri hareket etmek için baston kullandığı bildirildi.

Adam Sandler
Adam Sandler dışarıda ve California’da kahvaltı ve kahve almak hakkında (Fotoğraf: Backgrid)

Adam alışveriş gezisinde çizgili pembe ve siyah yakalı bir gömlek ve bir çift beyaz şort giydi. Ayrıca beyaz spor ayakkabılar ve havacı güneş gözlükleri de kullandı. Jackie beyaz kısa ve mavi kot pantolon giymiş. Güneşi engellemek için görünümüne hasır siperlikli bir şapka taktı. 2003’ten beri evli olan Adam ve Jackie’ye iki kızı da katılmadı. Sadi16 ve Güneşli13.

Adam Sandler
Adam Sandler, karısı Jackie Sandler ile dışarıda (Fotoğraf: Backgrid)

Adam ameliyatını projeler arasında planladı, TMZve Ekim’de başlayacak komedi turu için zamanında iyileşmesi bekleniyor. Oyuncunun en son film projesi basketbol filmi oldu AceleHappy Madison Productions ile yapımcılığını üstlendiği . Filmde birlikte rol aldı. Kraliçe Latifah, Ben Fosterve Robert Duvall,

Ufukta çok daha fazla Adam Sandler projesi var. Onun bir sonraki filmi uzay adamıile bir bilim kurgu filmi Paul Dano ve Carey Mulliganardından devam filmi Cinayet Gizemi uzun zamandır arkadaşının karşısında oynadığı yer Jennifer aniston. Adam ayrıca suç komedisini de yapıyor. Kanun Dışı Kanunlar başrol Adam DeVine, Pierce Brosnanve Nina Dobrev.

Bu filmlerin üçü de Netflix’te yayınlanacak. Ocak 2020’de Adam’s Happy Madison Productions, yayın hizmetiyle 275 milyon dolar değerinde dört filmlik bir anlaşma yaptı. Adam Sandler inanılmaz içerikler yayınlamaya devam ediyor ve hepsini izlemek için sabırsızlanıyoruz!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/20/adam-sandler-hip-surgery-cane-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir