Adam Levine’in Flört DM’leri TikTok Memes Oldu – Hollywood Life


Adam Levine


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

Adam Levine 43 yaşındaki bu hafta ateş altında kaldı bordo Beş solist Instagram modeli tarafından ilişkiye girmekle suçlandı Yaz Stroh’u, 21. 19 Eylül’de Sumner, TikTok’unda kendisine Adam tarafından gönderildiği iddia edilen metin mesajlarını içeren bir video yayınladı. Grafik metinlerde Adam’ın, onun “ne kadar ateşli” olduğunun “gerçek dışı” olduğunu yazdığı bildirildi. İlk videosunda, buraya tıklayınca görüldüSumner, Adam ile 2021’in sonunda sona eren bir yıllık bir ilişkisi olduğunu iddia etti. Ancak, Haziran ayında Adam’ın karısı olduğunu açıkladı. Behati Prinsloo34, üçüncü çocuklarına hamile – doğmamış bebeğine onun adını vermesinin sorun olup olmayacağını sormak için bir kez daha DM’sine düştü.

Video viral hale geldikten sonra Adam, Instagram’da Sumner ile fiziksel bir ilişkisi olduğunu reddeden bir açıklama yaptı. Şöyle yazdı: “Karım dışında herhangi biriyle HERHANGİ bir flört tarzında konuşurken kötü bir yargı kullandım. Benim bir ilişkim olmadı, buna rağmen hayatımın üzücü bir döneminde sınırı aştım.” Ama hepsi bu değil. Adam ifadesini yayınladıktan sonraki birkaç gün içinde, diğer üç kadın, Adam’ın Behati ile evliliği sırasında kendilerine çapkın metinler gönderdiğini iddia etmek için öne çıktı – ve bunu kanıtlamak için makbuzlarla geldiler! Adam muhtemelen o noktada bittiğini düşünse de eğlence daha yeni başlamıştı – sosyal medya onun yürek parçalayan durumunu komik bir meme çılgınlığına dönüştürdü! HollywoodYaşam her şeyin başladığı platform olan TikTok’tan dört komik mem topladı. Onları kontrol et!

@courtiinee

Zavallı karısı😭#daha iyisini yap #Adam Levine #adamlevineedit #adamlevinehile #memestik tok #mutlu Gilmore

♬ orijinal ses – Courtiinee

Bir komik memede, TIkTok kullanıcısı @courtinee, filmden bir sahne kullanarak Adam’ı taklit etmeye karar verdi. Mutlu Gilmorebaşrolde Adam Sandler, 56. Videoya “POV: Adam Levine evde kontrole zarar vermeye çalışıyor” başlığını attı. İronik olarak, her iki adamın da adı Adam. Videoda, “Ben aptalım, sen akıllısın. Ben yanıldım, sen haklıydın. Sen en iyisisin, ben en kötüsüm. Yakışıklısın, ben çekici değilim.”

@dlswitch

Adam Levine yaban hayatı #adam #levine #Adam Levine #kadın eş #dolandırıcı #metres #meme #Mizah #şaka #espriler #eğlenceli #komik #drama #et #tanınmış #insanlar #sorunlar #ünlü #dedikodu #drama #bebek #Maroon 5 #ses #Yardım Edin #hatıralar

♬ Anılar – Bordo 5

Öne çıkardığımız bir sonraki meme, mahzun görünen Kurbağa Kermit’i gösterdi. Arka planda bir Adam Levine şarkısı çalıyordu ve Kermit’in üstündeki başlıkta “Bugün Adam Levine’in bir VS modeliyle evli olduğunu öğrendim. Sonra 8 yıllık evlilikten sonra 3. çocuğuna hamileyken onu aldattığını öğrendim. Ve bundan 3 saniye sonra, beklediği çocuğa metresinin adını vermek istediğini öğrendim. Bekle bir dakikaya ihtiyacım var.”

@lunememe

Adam Levine çöp #Adam Levine #Maroon 5 #trend #viral #meme #Düzenle #eğlenceli #fyp

♬ orijinal ses – LuneMeme – MEMELER İÇİN TAKİP EDİN

Bir sonraki komik viral meme, Adam’ın hit şarkısı “She Will Be Loved”ın sözlerini kullanarak durumuyla dalga geçti. Altyazıya TikTok kullanıcısı @lunememe, “Adam bize zaten söyledi” yazdı. Arka planda çalan şarkı, sözlerin yer aldığı, “Kilometrelerce araba sürdüm ve kapınıza geldim. Sana çok kez sahip oldum ama nedense daha fazlasını istiyorum.” Açıkçası, şarkı sözleri Adan’ın sadece karısı Behati’den “daha ​​fazlasını istediğini” öne sürdüğünü gösteriyor.

@everdaymaggie

Adam Levine meşguldü! 😅 #fyp #boston #adam #Adam Levine #senin için #drama #yeşil Ekran

♬ MANŞETLİ – Beyonce

Belki de en inandırıcı olan son videoda, TikTok kullanıcısı @everydaymaggie, Adam tarafından kendisine gönderildiği iddia edilen mesajların önünde poz veriyor. Güçlü bir Boston aksanıyla, “Sadece öne çıkmak istedim. Bunu söylemek garip ama Adam Levine bana da mesaj atıyor. Hey Shawty, şu Boston aksanı. Philly Frank’ime ketçap koymak ister misin? Bana ayaklarının fotoğraflarını göndermek ister misin?” Videoyu “Affedersiniz, eşiniz var mı?” diye sorarak sonlandırdı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/23/adam-levine-flirty-dms-tiktok-memes/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir