Adam Levine ve Kızı Gio Grace Los Angeles’ta Ayak İşleri Yapıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Adam Levine, Gio Grace Levine


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: NRP/MEGA

Adam Levine43, kızıyla yakın zamanda çıktığı bir gezide halinden memnun ve mutlu görünüyordu. Gio Grace, 4. Şarkıcı, sevimli küçük kızın elini tutarken ve gülümserken beyaz yazılı siyah uzun kollu grafik bir gömlek, yırtık açık mavi kot pantolon ve koyu mor spor ayakkabılar salladı. Ayrıca turuncu ve beyaz bir 7-Eleven beyzbol şapkası takıyordu.

Adam Levine, Gio Grace Levine
Adam ve Gio Grace son gezileri sırasında. (NRP/MEGA)

Gio Grace, açık yeşil uzun kollu bir üst, pembe desenli siyah bir etek ve pembe ve kırmızı kalpli beyaz bir pantolon giymiş ve ona uyumlu açık yeşil bir ceket giymişti. Ayrıca beyaz ve pembe spor ayakkabılar giydi ve saçlarını rengarenk saç aksesuarlarıyla at kuyruğu yaptı.

Adam Levine, Gio Grace Levine
Gio Grace, Adam’ın en küçük kızıdır. (NRP/MEGA)

Bu, Adam’ın yakın zamanda çocuklarından biriyle ilk kez görülmesi değil. Kızının yanı sıra Gio Grace’i de paylaşan yetenekli sanatçı Gül kurusu6, karısıyla Behati PrinslooAynı zamanda üçüncü çocuğunu bekleyen , Kasım ayında iki kızıyla bisiklete binerken görüldü. Bisiklete bağlı bir araba vardı, kızlar mutlu bir şekilde oturdular ve manzaraları seyredip eğlenirken hepsi kask taktılar. aktif gezi.

Adam ve Behati de bir ay önce kızlarla birlikte sahile bisikletle giderken görüldü. Kameraların önünden geçerken rahat görünüyorlardı ve ailelerine odaklanmaya devam ettiler. Adam’ın modele cilveli mesajlar göndermesini içeren son skandalları Sumner Strohonları hiç rahatsız etmiyor gibiydi.

Sumner ve Adam, Behati ile evliliği sırasında kendisine gönderdiği görünen mesajların ekran görüntülerini paylaştıktan sonra Eylül ayında manşetlere girdi ve Behati, “uygunsuz” davrandığını kabul ederek yanıt verdi. “Karım dışında herhangi biriyle HİÇBİR şekilde çapkın bir şekilde konuşurken zayıf bir muhakeme kullandım” diye yazdı. instagram O zamanlar hikaye. “Bir ilişkim olmadı ama yine de hayatımın üzücü bir döneminde çizgiyi aştım.”

“Bazı durumlarda uygunsuz hale geldi,” diye devam etti. “Bunu ele aldım ve bunu ailemle birlikte düzeltmek için proaktif adımlar attım. Bu dünyada umursadığım tek şey karım ve ailem. Benim için gerçekten önemli olan tek şeyi riske atacak kadar saf ve aptal olmak, yapabileceğim en büyük hataydı. Bir daha asla yapmayacağım. Tüm sorumluluğu alıyorum. Bunu da atlatacağız ve birlikte atlatacağız” dedi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/29/adam-levine-daughter-gio-grace-runs-errands-la-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir