Adam Levine ve Behati Prinsloo Pack, Oscar After-Party’de PDA’da


Adam Levine Life After Baby No. 3 İle İlgili Nadir Bir Güncelleme Paylaşıyor

İzin vermek Adam Levine Ve Behati Prinsloo hayatınıza biraz tatlılık getirmek için.

bu Maroon 5 şarkıcı ve Victoria’s Secret süper modeli, bir ebeveyn gecesinin tadını çıkardı. Gösteriş Fuarı2023 Oscar’ları 12 Mart’taki parti sonrası. Yıldızlarla dolu bir etkinlik için, 34 yaşındaki Prinsloo, Beverly Hills, Kaliforniya’daki Wallis Annenberg Gösteri Sanatları Merkezi’nin kırmızı halısında payetli muhteşem siyah bir elbiseyle göründü. 43 yaşındaki Levine, şık bir kahverengi smokini giymişti.

İkili, fotoğrafçılara poz verdikten sonra partiye girdi ve burada Levine yaklaşık dokuz yıllık karısını yanağından öperken görüldü.

Göz alıcı etkinlik, Ocak ayında üçüncü çocuklarını birlikte karşılayan çift için ender bir halka açık randevu gecesi oldu. Adı ve cinsiyeti henüz kamuoyuyla paylaşılmayan bebek, çiftin kızlarının arasına katıldı. Gül kurusu6 ve Gio Grace5, Prinsloo-Levine evinde.

Levine geçenlerde “Dedikleri gibi bölge savunması” dedi. Ryan Seacrest aileye bir bebek daha eklemekle ilgili. “İnsandan erkeğe değişiyor. Şu ve bu gibi. İşte başlıyoruz. Güm güm güm. Harika. Kaosu seviyorum. Kaosu kucaklıyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367785/adam-levine-and-behati-prinsloo-pack-on-the-pda-at-lessigreatervanity-fairlessigreater-s-2023-oscars-after-party?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir