Adam Levine ve Behati Prinsloo Kızıyla Dışarı Çıkırken Gülümsüyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Adam Levine ve Behati Prinsloo Kızıyla Dışarı Çıkırken Gülümsüyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Adam Levine43 ve Behati Prinsloo34, karıştıkları manşetlere konu olan hile skandalına rağmen birlikte kaliteli zaman geçiriyor gibi görünüyorlardı. Maroon 5 şarkıcı ve Victoria’s Secret modeli geçtiğimiz günlerde iki kızından biri ve başka biriyle dışarıda yürürken fotoğraflandı ve kameraya kocaman gülümsemeler gönderdi. Kendisine ve Adam’ın üçüncü çocuğuna hamile olan Behati, bebeği kolsuz ekose bluzunun altından bakarken bebeğin elini tuttu.

Adam Levine, Behati Prinsloo, Kızı
Adam Levine ve Behati Prinsloo, kızlarıyla birlikte. (arka plan)

Adam ve Behati’nin son çıkışı, ilk fark edilmelerinden bir gün ve skandalın manşetlere çıkmasından yaklaşık bir gün sonra gelir. O zaman da iki çocuklarını kucağına alırken mutlu görünüyorlardı. Gül kurusu4 ve Gio Grace, 4, okuldan Montecito, CA’daki evlerinin yakınında. Behati, gezi sırasında bir kez daha hamilelik ışıltısını gösterdi ve Adam’ın kırmızı bir gömlek ve şort giydiği gibi beyaz bir tişört giydi.

Adam Levine, Behati Prinsloo, Kızı
Adam Levine, Behati Prinsloo ve kızları 21 Eylül’de eğlenirken. (BACKGRID)

Belki de Adam ve Behati arasındaki mutluluk, müzisyenin OnlyFans modelinden sonra bir ilişkisi olduğunu inkar etmesidir. Yaz Stroh’u onu bir yıl boyunca onunla birlikte olmakla suçladı. Durumu açıkladığı bir video yaptı ve bu videoda Adam’ın Behati ile evliliği sırasında verdiği iddia edilen doğrudan mesajların bir dizi ekran görüntüsü yer aldı. Sumner, evliliğinin bittiğini düşünmesi için onu “manipüle ettiğini” ve bu onların sözde ilişkilerini sürdürmelerine yol açtığını iddia etti.

Video viral hale geldiğinde, Adam havayı temizlemek ve hikayenin kendi tarafını vermek için Instagram hikayesine gitti. 20 Eylül’de Instagram Hikayesine “Şu anda benim hakkımda çok şey söyleniyor ve havayı temizlemek istiyorum” diye başladı. Benim bir ilişkim olmadı ama yine de hayatımın üzücü bir döneminde sınırı aştım.”

“Bazı durumlarda uygunsuz hale geldi,” diye devam etti. “Bunu ele aldım ve ailemle birlikte bunu düzeltmek için proaktif adımlar attım. Karım ve ailem bu dünyada tek umursadığım şey. Benim için gerçekten önemli olan tek şeyi riske atacak kadar saf ve aptal olmak, yapabileceğim en büyük hataydı. Bir daha asla yapmayacağım. Tüm sorumluluğu alıyorum. Bunu hep birlikte atlatacağız ve başaracağız” dedi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/21/adam-levine-behati-prinsloo-smile-outing-daughter-scandal-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir