Adam Levine ‘Müteşekkir’ Behati Prinsloo Evliliğini Bitirmedi – Hollywood Life


Adam Levine, Behati Prinsloo


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Charles Sykes/Invision/AP/Shutterstock

Adam Levine43 yaşında, hamile karısına bu şekilde minnettar hissediyor Behati Prinsloo flört skandalını ele aldı. bu Maroon 5 Kısa süre önce 34 yaşındaki Victoria’s Secret modelinden başka biriyle konuşurken “gereksiz muhakeme yürüttüğünü” kabul eden şarkıcı, görünüşe göre “kocası ve babası oyununu yükseltiyor” ve “koşmadığı” için “şükrediyor”. manşet skandalının ortasında ondan uzak durun. ÖZEL bir kaynak, “Adam, kocası ve babasının oyununu 10 kat artırdı ve Behati’nin şu anda olabildiğince rahat olmasını sağlamak için elinden gelen her şeyi yapıyor” dedi. HollywoodYaşam.

İçeriden biri, “İstediği en son şey, hamileliği sırasında onun strese girmesi ve bunun gerçekleşmesinden dolayı kendini çok kötü hissediyor,” diye devam etti. Adam her şeyi kaybetmeye ne kadar yaklaştığını biliyor ve bu yüzden ondan kaçmadığı için inanılmaz derecede minnettar. Behati’yi ve çocuklarını çok seviyor ve ailesini kaybetme düşüncesi onun için dayanılmaz olduğu için son birkaç gündür sinir krizi geçirdi. Sadece bunların hepsinin arkasında olmasını istiyor.”

Adam Levine, Behati Prinsloo
Adam Levine ve Behati Prinsloo önceki bir etkinlik sırasında. (Charles Sykes/Invision/AP/Shutterstock)

Adam ve Behati, Instagram modelinden bu yana birçok kez mutlu bir şekilde dışarı çıktılar. Yaz Stroh’u öne çıktı ve kendisine Adam’dan gönderildiği iddia edilen cilveli doğrudan mesajları içeren bir video yayınladı. Ayrıca, Behati ile evli olduğu bir yıl boyunca bir “ilişki” yaşadıklarını iddia etti. Müzisyen, ilişkiyi inkar etmesine rağmen, hayatının “üzücü bir döneminde çizgiyi aştığını” açıkladı.

Sosyal medyada yaptığı açıklamada, “Bazı durumlarda uygunsuz hale geldi” diye yazdı. “Bunu ele aldım ve ailemle birlikte bunu düzeltmek için proaktif adımlar attım. Karım ve ailem bu dünyada tek umursadığım şey. Benim için gerçekten önemli olan tek şeyi riske atacak kadar saf ve aptal olmak, yapabileceğim en büyük hataydı. Bir daha asla yapmayacağım. Tüm sorumluluğu alıyorum. Bunu hep birlikte aşacağız ve başaracağız” dedi.

Adam Levine, Behati Prinsloo
Adam Levine ve Behati Prinsloo öpüşürken. (BroadImage/Shutterstock)

Adam’ın kamuoyuna yaptığı açıklama yayınlandığından beri, üç kadın daha onu kendileriyle flört etmekle suçlamak için öne çıktı. Bazıları kendisinden olduğu iddia edilen özel mesajların fotoğraflarını yayınladı, bazıları ise evlenmeden önce eski yoga öğretmeni olduğunu iddia etti. “Gecikmiş #ExposeAdamLevine. 2007-2010 yılları arasında birkaç yıl onun yoga öğretmeniydim. Arkadaşlarına sık sık yoga öğretmeninin şehirdeki en iyi a**yı verdiğini ve çok tatlı olduğunu söylediğini söyledi. Alanna Zabel, meydana çıkarmak. “Bir gün bana şöyle dedi: ‘Günü seninle çıplak geçirmek istiyorum. Banyodaydım ama kıskanç eski sevgilim bunu gördü ve öfkelendi.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/24/adam-levine-thankful-wife-behati-prinsloo-hasnt-ended-marriage-flirting-scandal/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir