Adam Levine, Blake Shelton’ın ‘The Voice’tan Ayrılmasına Tepki Verdi – Hollywood Life


Adam Levine ve Blake Shelton


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Priscilla Grant/Everett Koleksiyonu

Adam Levine Sonunda gerçek duygularını açığa çıkarmasına izin ver Blake Shelton ayrılmak Ses dizinin 23. sezonu bittikten sonra! “Bu zamanla ilgili!” 43 yaşındaki şarkıcı şaka yaptı Bu gece eğlence 12 Mart Pazar günü efsanevi Vanity Fair Oscar partisinin dışında. 46 yaşındaki Blake, Ekim ayında uzun süredir devam eden şovla bağlarını keseceğini duyurdu.

Adam Levine ve Blake Shelton
Priscilla Grant/Everett Koleksiyonu

“Bir süredir bununla boğuşuyorum ve bundan uzaklaşma zamanımın geldiğine karar verdim. Ses 23. sezondan sonra, ”diye yazdı duygusal açıklamasında. “Bu şov hayatımı her yönden daha iyiye doğru değiştirdi ve her zaman benim için evim gibi hissedecek.”

Açıkçası, popüler NBC yetenek şovuyla duygusal bağları vardı. Şimdiki karısıyla tanıştı Gwen Stefani, ikisi de yargıç iken. Temmuz 2021’de samimi bir Oklahoma töreninde birbirlerine aşık oldular ve evlendiler. Ses NBC’den, her yapımcı, yazarlar, müzisyenler, ekip ve catering çalışanları, siz en iyisisiniz” diye devam etti. “Haftada iki kez canlı bir şov yapmak için çok çalışma, tutku ve yetişkin içecekleri (Ha!) gerekiyor.”

Görünüşe göre dizinin en değerli kısmı ilişkilerdi. “Hayat boyu sürecek bağlar kurdum carson [Daly] ve eşim Gwen Stefani de dahil olmak üzere yıllar boyunca koç arkadaşlarımın her biri! Şarkıcılara, her sezon bu sahneye çıkan ve yetenekleriyle bizi şaşırtan ‘Sesler’e büyük bir saygı duruşunda bulunmalıyım ve beni koçları olarak seçenlere özel bir teşekkür borçluyum.”

'Ses' jüri üyeleri
Everett Koleksiyonu

2021’de Adam, Blake ve Gwen’in düğününde oyuncu olmakla ilgili şaka yaptı. “Beni göze alamazlar,” diye alay etti. “Hayır, henüz sormadılar…” Onlara ne kadar hayran olduğunu da ekleyerek devam etti. “Her şeyden önce, onlarla sadece mesajlaşıyordum” diye ekledi. “Onları çok fazla seviyorum. Onlardan bahsetmeniz çok komik, çünkü onlara 10 dakika önce ‘Sizi özledim çocuklar’ gibi bir mesaj attım. Sizi seviyorum millet.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/13/adam-levine-reacts-blake-shelton-leaving-the-voice/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir