Adam Levine, Aldatma İddiaları Arasında Behati Prinsloo ile Çıktı


benziyor Adam Levine olmadan eve gitmeyecek Behati Prinsloo.

20 Eylül’de, Maroon 5 solisti Victoria’s Secret modeliyle Montecito, Kaliforniya’da gün ışığının tadını çıkarırken görüntülendi. Günlük postakızların ebeveynleri olan ikili Gül kurusu5 ve Gio Grace4 ve üçüncü bebeklerini birlikte bekliyorlar – kasabaya vardıklarında gülümserken görüldüler.

Bu vesileyle, “O Sevilecek” müzisyeni kırmızı grafikli bir tişört, siyah şort ve bej spor ayakkabı giyerken, Behati beyaz bir tişört giydi. İkisi de gündelik görünümlerini güneş gözlüğü ve altın zincirlerle süslediler.

Gezi, etkileyiciden gelen iddialar arasında geldi Yaz Stroh 2014’ten beri Behati ile evli olan Adam ile daha önce bir yıllık bir ilişkisi olduğunu söyledi. Şarkıcı, kendi adına, herhangi bir şekilde karım dışında herhangi biriyle konuşurken “zayıf bir yargı” kullandığını kabul etmesine rağmen, bir ilişkisi olduğunu reddetti. çapkın bir şekilde” dedi ve “hayatımın üzücü bir döneminde çizgiyi aştı” dedi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347201/adam-levine-and-behati-prinsloo-step-out-together-amid-cheating-allegations?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir