Adam Levine Aldatma Haberleri Arasında Direkt Mesajlarla Flört Etmekle Suçlandı – Hollywood Life


Hemen ardından Adam Levine OnlyFans modeliyle ilişkisi olduğu reddedildi Yaz Stroh’uKendisine gönderdiği iddia edilen “uygunsuz” doğrudan mesajları sosyal medyada kamuoyuyla paylaşan kadın, daha fazla kadın öne çıkarak onu kendilerine cilveli mesajlar göndermekle suçladı.

İlk olarak, adında bir komedyen Maryka ekran görüntüleri yayınlandı Instagram ile yaptığı iddia edilen bir konuşmayı gösteren 20 Eylül’de Maroon 5 solisti, bu sırada ona “Benimle sevişerek dikkatinizi dağıtın!” dedi. Ayrıca Adam’ın kendisine gönderdiği ve “Ben aptalım” dediği iddia edilen bir videoyu da paylaştı. Ancak bunu neden söylediği belli değil.

@alysonrosef

#yeşil Ekran #Adam Levine #iptal edildi #fyp

♬ orijinal ses – Alyson

@alysonrosef

#yeşil Ekran

♬ orijinal ses – Alyson

adında başka bir kadın Alyson Rosef ayrıca bir sürü doğrudan mesaj gönderdi Adam tarafından kendisine gönderildiği iddia ediliyor. İnternette paylaşılan mesajlardan birinde “Sizinle konuşmamalıydım biliyorsun (değil)?” diye sorduğu iddia edildi. Mesajlarda daha sonra Adam’a sadece metal müzikten hoşlandığını söylemiş ve Adam’ın iddiaya göre “Senden başka seksi hatun yok” yanıtını vermiş. Alyson ilk başta öne çıkmakta tereddüt etse de, sonunda Adam’ın hamile karısı için üzüldüğü için karar verdiğini söyledi. Behati Prinsloozaten iki çocuğu paylaştığı kişi.

Sonunda, Salı gecesi, bir başka kadın, Adam’ın, Adam’ın 2014’te Behati ile evlenmesinden çok önce, 2007 ve 2010 yılları arasında kendisine “çılgın bir metin” gönderdiğini iddia ederek öne çıktı. Göre Günlük mail, adlı kadın Alanna Zabel, Instagram’a götürdü ve yazdı, “Gecikmiş #ExposeAdamLevine. 2007-2010 yılları arasında birkaç yıl onun yoga öğretmeniydim. Sık sık arkadaşlarına yoga öğretmeninin şehirdeki en iyi ** olduğunu ve bunun çok tatlı olduğunu söylediğini söylerdi.” Alanna ayrıca, “Bir gün bana şöyle dedi: ‘Günü seninle çıplak geçirmek istiyorum. Banyodaydım ama kıskanç eski sevgilim bunu gördü ve öfkelendi.”

Daha sonra, müzisyene, o zaman sözde kız arkadaşı “Becky”ye bu kısa mesajı göndermeyi isteyip istemediğini sorduğu ve Adam’ın cevap vermediği bildirildi. Yoga eğitmeni, Adam’ın iddia edilen kısa mesajı nedeniyle o zamanki erkek arkadaşının “şiddete” maruz kaldığını iddia etti. Zabel, “Eski sevgilim şiddet gördü ve bileğimi kırdı” dedi. “Hayatımı değiştiren devasa, yıkıcı an ve Adam’a bunu görmezden geldiğini söylediğimde, asla özür dilemedi, beni yaklaşan turdan uzaklaştırdı ve hayatımın en yıkıcı zamanlarından birinde beni buzdan attı.”

HollywoodYaşam Bu yeni suçlamalar hakkında Adam’ın temsilcisine ulaştık, ancak henüz bir yanıt alamadık. Yeni suçlamalar, Sumner Stroh’un Adam’dan aldığı iddia edilen mesajları ilk kez ifşa etmesinden birkaç saat sonra geldi. Adam’la ilişkisi olduğunu iddia ediyor, ancak şarkıcı 20 Eylül’de paylaştığı bir açıklamada Behati’yi aldattığını reddetti. Ancak, “uygunsuz” davrandığını itiraf etti.

Adam yaptığı açıklamada, “Karım dışında herhangi biriyle HERHANGİ bir flört tarzında konuşurken yanlış muhakeme kullandım. Benim bir ilişkim olmadı ama yine de hayatımın üzücü bir döneminde sınırı aştım.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/20/adam-levine-flirting-direct-messages-cheating-scandal/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir