Adam Gottschalk ile 2 Numaralı Bebek Bekleniyor – Hollywood Life


kuzgun kapılar hamile


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Jeffrey Mcwhorter/AP/Shutterstock

Büyüyen aile! Üniversite mezunu yıldızlar Kuzgun Kapıları31 ve kocası, Adam Gottschalk, 32, 23 Ocak’ta ikinci çocuğuna hamile olduğunu Instagram üzerinden duyurdu. “2 numaralı bebek Temmuz’da doğacak! 2’nin altında iki ile ilgili herhangi bir ipucu var mı? Bizim için dua edin!… özellikle Adam,” diyen esmer güzel, gönderiye gülen emojilerle birlikte açıklama yaptı (bkz. FOTOĞRAFLAR BURADA). Sevimli fotoğraf döngüsünde Raven, Adam’la öpüşmek için eğilirken ultrasonlarının fotoğraflarını tuttu. Bebek duyurusunu daha da sevimli kılmak için ikili, bir yaşındaki oğulları da dahil etti. Gates Zev Gottschalkfotoğraflarda.

kuzgun hamile
Raven Gates ikinci çocuğunu Adam Gottschalk ile bekliyor. (Jeffrey Mcwhorter/AP/Shutterstock)

Raven’ın bir sonraki neşe paketine hamile olduğunu açıkladıktan kısa bir süre sonra, 1,2 milyon takipçisinin çoğu, haberler hakkında fışkırmak için yorumlara gitti. “Ahhh! Tebrikler!!! Ne büyük nimet” Bekâr‘s Nataşa Parker bu arada yazdı Becca Tilley ekledi, “Ahhh! Tebrikler! Hepiniz için çok mutlu!!!!!!!” Üçüncü bir geçmiş olsun dilekleri geldi Üniversite mezunu şap, vanessa grimaldi, “Ahhhh şimdiye kadarki en iyi haber!!! Tebrikler maaaaa.” Son olarak, başka bir destekçi, Gates’in artık nasıl bir ağabey olacağını not etti. Arkadaşları, “Gates en iyi ağabey olacak, tebrikler çocuklar!!!” dedi.

Raven’ın Nisan 2021’de evlendiği Adam, gönderiye kendi yorumunu ekleyerek haberi kutlamayı başardı. Gururlu baba, “Büyüyen ailemiz artık bire bir haber olacak!” diye yazarken, 31 yaşındaki anne, “Bunu anladım.. Bire bir savunma yapalım,” diye yanıtladı. Raven ve kocası, geçirdikleri süre boyunca tanıştıktan yaklaşık iki yıl sonra, Mayıs 2019’da nişanlandılar. cennette bekar. Daha sonra sevimli çift 16 Nisan 2021’de evlendi ve Raven, instagram anı kutlamak için. “Hala bir rüya gibi geliyor 16 Nisan 2021 [forever emoji]Düğün fotoğraflarının altına ise” notunu düştü.

Raven ve Adam, yukarıda bahsedildiği gibi, oğulları Gates’in ebeveynleridir. Reality TV kişilikleri, düğümü attıktan bir yıldan kısa bir süre sonra, geçen Ocak ayında ilk sevinçlerini karşıladılar. “AYIN ÜZERİNDE HABERİ PAYLAŞMAK İÇİN HEYECANLI! Balayı bebeğimiz Ocak’ta burada olacak!” hamilelik duyurusu zamanında. En son 18 Ocak’ta Raven, oğlunun ilk doğum gününü tatlı bir şekerle kutladı. Instagram haraç. “Tatlı bebeğimin 1. yılı kutlu olsun. Gülümsemesi ve tatlı tavrıyla bir odaya güneş ışığı getiriyor [sic],” paylaşımına açıklama yaptı.

bu Üniversite mezunu Çiftin heyecan verici haberi de paylaştıktan dokuz ay sonra geldi. Instagram aracılığıyla onlar o ve Adam “2 numaralı bebek için henüz tam olarak hazır değillerdi.” O sırada Raven, doğurganlığıyla ilgili bir gönderi paylaştı ve gelecekteki bebek planları hakkında açıldı. “Şu yüze bak demek istiyorum! Bebek Gates’e takıntılıyız ama şunu söyleyelim… Adam ve ben henüz 2. bebek için tam olarak hazır değiliz,” diye başladı başlığına. “Hiç hormonal doğum kontrolü yapmadım ve hamilelikten sonra hormonlarım nihayet normale dönmeye başlarken kesinlikle başlamak istemedim.” Mutlu ebeveynleri tebrik ediyoruz!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/23/raven-gates-pregnant-expecting-baby-no-2-adam-gottschalk/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir