Adam Driver, Burberry’nin 2022 Kahraman Parfüm Reklamı İçin Üstsüz Kaldı – Hollywood Life


Burberry işe aldı Adem Sürücü, 38, üst üste ikinci yıl için Kahraman kokularını tanıtmak için. Yakışıklı oyuncu, seksi fotoğraf çekimi ve eşlik eden video reklamı için gömleğini bir kez daha çıkardı. Adam kanalize etti Yıldız Savaşları hayranlarının çok sevdiği karanlık ve tehlikeli görünümüyle Kylo Ren karakteri.

Adam, koyu renk pantolondan başka bir şey giymeden fit fiziğini gururla sergiledi. Fotoğrafçı tarafından çekilen fotoğraflarda Mario Sorrenti, Adam suda büyük beyaz bir atın yanında durdu. Oscar adayı oyuncu da sahilde atın yanında koşarken görüntülendi.

Adem Sürücü
Adam Driver (Fotoğraf: JEAN-PHILIPPE PARiente/SIPA/Shutterstock)

Yönetmenliğini Burberry’nin yaptığı kampanya videosunda Jonathan Glazer, Adem atı okyanusa kadar kovalar ve hayvanla birlikte suda yüzer. bu Gucci’nin Evi star ayrıca klipte seslendirme yaparak, “Olağanüstü olanı kucaklamak cesaret ister. Burberry Kahramanı.”

Adam, geçen yaz ilk çıktığında Burberry’nin Kahraman koku reklamını tanıtmıştı. Sosyal medyada hızla yayılan bu fotoğraflarda Adam da benzer şekilde gömleksizdi ve siyah pantolondan başka bir şey giymiyordu. Ayrıca suda bir atla karşılaştı, ancak bu yılki video reklamdan farklı olarak Adam, kuma döndüğünde görünüşe göre bir centaur’a dönüştü.

Burberry’nin 2021 reklamı çevrimiçi olarak yayıldığında, hayranlar tüm internet üzerinden Adam’a fışkırdı ve özellikle keskin karın kaslarına bayıldı. Bir kişi “Ne adam” derken, bir diğeri “Adem ne olursa olsun gezegendeki en ateşli yaratık olmaya devam ediyor” diye yazdı. Hayranların, Adam’ın bu yıl Burberry için gösterdiği gömleksiz performansına aynı tepkiyi vereceğine şüphe yok.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/05/adam-driver-shirtless-horse-burberry-ad-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir