Adam Doleac Müziğin Yeni Bölümünden Konuşuyor (Özel) – Hollywood Life


İlk manşet turuna çıktıktan ve albümünün başarısını kutladıktan sonra Bar taburesi Viski Harikalar Diyarı, Adam Doleac çıkışını devam ettiren yeni bir single yayınladı, ancak daha da kendinden emin. “Canlı şovlarda tam olarak nasıl ses çıkarmak istediğimi ve neyi çalmayı sevdiğimi anlamaya devam ediyorum” dedi. HollywoodLife in ÖZEL bir röportaj. “İlk çıkış albümünüzü çıkardığınızda ve onunla bir turneye çıktığınızda ortaya çıkan harika bir şey… Bu şarkıları her gece çalıyorsunuz ve gerçekten neye odaklanabiliyorsunuz? her saniyesine aşık olduğun şarkılar ve gerçekten “ben” olmadığını fark ettiğin şarkılar.”

Adam Doleac Müziğin Yeni Bölümünden Konuşuyor (Özel) – Hollywood Life
Adam Doleac. (Matta Berinato)

“‘En iyi yaptığım şey bu’ sözünün farkına varmak çok zaman aldı ve bundan daha fazlasını yapacağım.” Adam, yeni single’ı ‘Wrong Side Of A Sunrise’ı yayınlamanın iyileşmesi hakkında HL ile konuştu. “Sanırım bunu sosyal medyada ilk kez Hawaii’den balayındayken paylaşmıştım, çünkü her sabah bu güzel gün doğumlarını izliyordum ve muhtemelen buna bu şarkıyı koymalıyım! Bir şarkının bu kadar hızlı yükseleceğini beklemiyordum çünkü tam kaydımızı Eylül’de çıkarmıştık,” diye açıkladı. “Bunu çıkarmamız kesinlikle bir dakikamızı aldı çünkü buna gerçekten hiç hazır değildik!”

Adam, “Wrong Side Of A Sunrise”ın, daha “aşk” eğilimli her zamanki şarkılarından farklı olduğunu hatırladı. “Bu daha çok ‘seni uyarmaya çalıştı ve sen yine de yaptın’ şarkısı, bunu seviyorum. Bu tür konulara daha fazla girmeye çalışıyorum, ”diye itiraf etti. Mükemmel yaz reçeli, hayranlar ve sosyal medya arasında hızlı bir favori oldu, öyle ki, ülke şarkıcısı daha sonra demo versiyonunu da yayınladı. “Sanırım hangisini yayınlayacağım konusunda uykum kaçtı – tam grup versiyonu veya başlangıçta yükselen piyano demosu,” diye şaka yaptı.

Adam Doleac Müziğin Yeni Bölümünden Konuşuyor (Özel) – Hollywood Life
“Bir Gündoğumunun Yanlış Yüzü” şimdi çıktı. (Sony Music’in izniyle)

Adam ikisini de serbest bırakma kararı aldı ve her biri kalp tellerine farklı bir şekilde vuruyor. “Neredeyse iki farklı şarkı gibi!” o güldü. “Biri neredeyse yaz, yemek pişirme, kumsal, harika hisler gibi, diğeri ise karanlıkta kulaklıklar, gece yarısı, birini özlemek gibi. Ve bunlar aynı kelimeler ve her şey ama çok farklı hissettiriyorlar, bu yüzden ikisinin de ağzından çıkmasını istedim.”

Adam, 8 Haziran Perşembe günü Tennessee, Nashville’de düzenlenecek olan CMA Fest’te Chevy Vibes Stage’de sahne alacak ve daha fazla müzik için bizi izlemeye devam edin!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/22/adam-doleac-new-music/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir