Adam Devine Neden Adam Levine Skandalı Ortasında Konuşmaya Karar Verdi?


Ne zaman Adam Devine Geçen yıl yüzlerce nefret mesajı alması onu meraklandırdı.

Tam ortasında Adam LevineGeçen eylülde yaşanan aldatma skandalı, işkolikler star, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Olumsuz, aslında iddiaların merkezindeki şarkıcı. Devine’in kısa süre önce açıkladığı gibi, halka açık esprisi yalnızca büyük bir yanlış kimlik vakasından sonra geldi.

8 Şubat’taki bölümde “Asla – kendimi başka birinin dramasına sokmak konusunda büyük değilim” dedi. Babanı ara. “‘Bu adam zaten bunun içinden geçiyor’ gibiyim. Ve böylece, ben de uzak duruyordum.”

Ancak Devine’in belirttiği gibi, bir manşet eklendiğinde her şey değişti. onun yerine isim Maroon 5 durumla ilgili olarak frontman.

“O kadar çok insan bana mesaj atıyordu ki, ‘Nasıl cüret edersin?'” diye devam etti. “Sonra sayfalarına bakıyorsunuz ve ‘Bu kişi beni takip etmiyor. Hiçbir fikirleri yok. işkolikler hayranlar. Filmlerimi izlemediler, gerçekten bir Maroon 5 hayranıydılar ve şimdi yanlışlıkla benden nefret ediyorlar…’ Meşru olarak yüzlerce DM alıyordum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364239/why-adam-devine-decided-to-speak-out-amid-adam-levine-scandal?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir