Adam DeVine, Bir Kişinin Hollywood’daki Evi Yakınında Öldürülürken Gördüğünü Söyledi


Adam Devine evinin yakınında meydana gelen şok edici bir olayı detaylandırıyor.

bu Bir sesi tam olarak söyleme ve duyma yeteneği yıldız geçtiğimiz günlerde eşiyle birlikte olduğunu paylaştı. Chloe Köprüleri birinin Hollywood Hills malikanesinin yakınında öldürülmesine tanık oldu. 7 Haziran’da canlı bir kayıtta sahnede konuşma Bu önemli onunla podcast işkolikler ortak yaratıcılar, DeVine, insanların bir komşunun evinde bir toplantı gibi görünen bir şeye arabayla gittiğini gördüğünü hatırladı.

“Bu herifleri görüyorum ve oturup izlemek çok eğlenceli ve ben ve karım balkonumuzda oturuyoruz ve ‘Oh, bu çılgınca görünüyor’ gibiyiz” dedi. A New York Postası video. “İşte burada üzülüyor: Orada biri öldürüldü!”

Yorumları şok yarattı işkolikler dahil olmak üzere ortak yaratıcılar ve podcast ortak sunucuları Blake Andersonkim sordu Berlin’de tampon kendini tekrar eden oyuncu.

DeVine bir kez daha, “Orada biri öldürüldü!”

Açıklamanın ardından, kalabalığın alkışlarını toplayan dramatik bir ses efekti çaldı.

“Dostum, ben buna s–t dedim,” diye devam etti. “Bu s-t’yi aradım. ‘Burası korkakça şeyler oluyor’ gibiydim ve sonra kesinlikle biri vurularak öldürüldü. Bu olur. Biri ölüyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376715/adam-devine-says-he-saw-a-person-being-murdered-near-his-hollywood-hills-home?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir