Adam Devine, Adam Levine Skandalı Sırasında Nefret Mektupları Aldı – Hollywood Life


Adam Devine, Adam Levine Skandalı Sırasında Nefret Mektupları Aldı - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Xavier Collin/Image Press Agency/MEGA

Adam Devine sırasında çapraz ateşe nasıl yakalandığını açıkladı. Adam Levine’nin geçen yıl flört skandalı. bu Bir sesi tam olarak söyleme ve duyma yeteneği alum, “yüzlerce” nefret mesajı aldığını söyledi. Maroon 5 hayranlar, yanlışlıkla oyuncunun, 2022’de karısı olmayan bir kadına “uygunsuz” bir şekilde mesaj attığını itiraf eden Maroon 5 evli şarkıcı olduğunu düşündükten sonra. Nasıl cüret edersin?’” dedi Devine, 8 Şubat’ta Babanı ara.

Adam Devine, Adam Levine Skandalı Sırasında Nefret Mektupları Aldı - Hollywood Life
Adam Devine, Adam Levine skandalıyla ilgili nefret e-postası aldığını açıkladı. (Xavier Collin/Image Press Agency/MEGA)

“Sonra sayfalarına bakıyorsunuz ve ‘Bu kişi beni takip etmiyor’ diyorum. Hiçbir fikirleri yok. Onlar değil işkolikler taraftar” diye devam etti. “Filmlerimi izlemediler, gerçekten bir Maroon 5 hayranıydılar ve şimdi benden yanlışlıkla nefret ediyorlar…” Meşru olarak yüzlerce DM alıyordum.”

Eylül 2022’de Levine, modele cilveli DM’ler göndermekle suçlandı. Sumner Stroh – metin sohbetlerini sosyal medyada paylaşan diğer dört kadınla birlikte. İddialar Adem’in eşi olarak geldi Behati Prinsloo üçüncü çocuğuna hamileydi. Kamuya açık bir özürde Adam, “zayıf muhakeme” kullandığını kabul etti ve bir ilişkisi olmadığını iddia etti. “Yine de hayatımın üzücü bir döneminde çizgiyi aştım” diye ekledi.

Adam Devine, Adam Levine Skandalı Sırasında Nefret Mektupları Aldı - Hollywood Life
Adam Levine, 2022’de eşi Behati Prinsloo hamileyken başka bir kadına uygunsuz bir şekilde mesaj attığını itiraf etti. (Xavier Collin/Image Press Agency/MEGA)

Skandal sırasında, diğer Adam – Levine – onun yanına aldı instagram Grammy ödüllü müzisyen olmadığını açıklığa kavuşturmak için. Sevimli çiftin bir fotoğrafının yanına komik bir şekilde, “Sadece bunu yayınlamak ve karım @chloebridges ve benim harika gittiğimizi ve güçlendiğimizi söylemek istiyorum,” diye yazdı. Bir espriyle ekledi, “Ben Adam Levine değilim. O farklı bir adam ve daha kötü bir şarkıcı. Ancak gelecekteki bebeğimize Sumner adını veriyoruz.

Bu, Devine’in şarkıcı için kafasının karıştığını ilk kez açmadı. “Ne zaman bir stand-up şov yapsam, kesinlikle kalabalığın içinde ‘Oh, korkunç görünüyor. 60 pound kazandı ve 11 inç mi kaybetti? Adam Levine düzgün görünmüyor’” diye şaka yaptı 2019’da Lilly Singh ile Biraz Geç.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/08/adam-devine-hate-mail-adam-levine-scandal/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir