Adam Demos ve Sarah Shahi ‘Sex/Life’ Sezon 2 Prömiyerinde Rahatlıyor – Hollywood Life


Adam Demos ve Sarah Shahi 'Sex/Life' Sezon 2 Prömiyerinde Rahatlıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: (Fotoğraf: Charley Gallay/Netflix için Getty Images)

Gerçek hayat çok benziyordu Seks/Yaşam 23 Şubat’ta Netflix dizisinin oyuncu kadrosu dizinin ikinci sezonunun galası için bir araya geldi. Adam Demoları dizi kostarıyla ilişkisi ile gülün gülden çıkmadığını kanıtladı Sarah Shahi. 37 yaşındaki Adam, Los Angeles’taki Roma Tiyatrosu’ndaki dizinin galasına katılırken, 43 yaşındaki Sarah’yı hassas bir PDA için yaklaştırdı. Çift, gösterimden önce sevişmeyerek profesyonelliğini korurken, şovu çekerken birbirlerine aşık oldukları için hala çok aşık oldukları açıktı.

Adam Demos ve Sarah Shahi 'Sex/Life' Sezon 2 Prömiyerinde Rahatlıyor – Hollywood Life
(Fotoğraf: Charley Gallay/Netflix için Getty Images)

Adam, Brad Simon’ı oynuyor. Seks/Yaşam, Sarah’nın karakteri Billie Connelly’yi takip ediyor. Hikaye, “bir kadın, kocası ve geçmişi arasında, kadın kimliğine ve arzusuna kışkırtıcı yeni bir bakış getiren bir aşk üçgeni” detaylandırıyor. Kocası Cooper (Mike Vogel) ve eski sevgilisi Brad, Billie’nin hayattan ne istediğini ve yeniden nasıl mutlu olacağını bulması gerekiyor.

Adam Demos ve Sarah Shahi 'Sex/Life' Sezon 2 Prömiyerinde Rahatlıyor – Hollywood Life
(Fotoğraf: Charley Gallay/Netflix için Getty Images)

Brad onun ilacı. Sarhoş edici, ”dedi Sarah HollywoodYaşamı ÖZEL olarak 2021’de birinci sezon finali tartışılırken. “Adrenalini ve şimdiye kadar yaşadığı en iyi seksi temsil ediyor ve o sadece aç. İştahı… onu tekrar istiyor. Çok uzun zamandır bir anne ve eşten başka bir şey değil. Brad’in temsil ettiği tehlikeyi ve aceleyi kaçırdığını düşünüyorum.”

Sarah, Brad ve Billie için “Bu iki karakterin birbirini sevdiğini düşünüyorum” dedi. “Bence birbirleri için vahşiler. Bence şovda da gerçekten bir bağları olduğu açık. Kimsenin yapamadığı şekilde birbirlerinin engellerini yıkmayı başardılar. Bence birbirleri için vahşiler. Bence şovda da gerçekten bir bağları olduğu açık.

Bu “bağ”, Sarah ve Adam’ın projede birbirlerine aşık olmasıyla açıkça dengenin ötesine geçti. “Dünyanın iki ucundaki iki insanın nasıl daha fazla ortak yönü olabileceğinden, tanışmaları, birlikte olmaları gerektiğinden tam olarak emin değilim.” altyazılı 22 Mayıs’ta doğum gününü kutlayan bir Instagram gönderisi. “Ama ruh eşimle tanıştığımı biliyorum. Sonsuzluğumu bulduğumu biliyorum. Asla daha derin, daha sert, daha vahşice sevmediğimi biliyorum. Ona fazlasıyla minnettar olduğumu biliyorum. Onu daha önce binlerce yaşam boyunca sevdiğimi ve onu binlerce yaşam daha seveceğimi biliyorum.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/24/adam-demos-sarah-shahi-pda-sex-life-season-premiere-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir