Adam Brody, Tek Şartla The OC’yi Canlandırabilir


Adam Brody, The OC REBOOT’un Olasılığı Üzerine

Başladığı yere geri döndü.

Çizgi roman süper hayranından süper kahramana Adam Brodybir aktör olarak yolculuğu. Bunun nedeni, Seth Cohen olarak çıkış yaptığı rolünden yirmi yıl sonra. OKtayt ve pelerin giyiyor Shazam! Tanrıların Öfkesi. Kısa bir süre önce, ikonik gençlik rolüne biraz sevgi vererek kariyerinin ilk dönemlerini düşündü.

Adam özel olarak E’ye “Bu yolculuğa başladığım için çok heyecanlandım, insanların bundan zevk aldığını görmek beni heyecanlandırdı,” dedi! Haberler Shazam! devam filminin Los Angeles prömiyeri 14 Mart. “Yazarlarla gerçekten uyumlu hissetmek, benim ve karakter için çok güzel bir uyumdu.”

Ancak sevilen şovların yeniden canlandırılması ve yeniden başlatılması arasında – karısı da dahil Leighton Meesterçıkış yapan dizi, Dedikoducu Kız— Adam 20 yıl sonra Newport Beach’e dönmekle ilgilenir miydi?

“Gerçekten esinlenilmiş bir fikir gibi bir neden olsaydı? Evet,” Çığlık 4 aktör kabul etti. “Bunun dışında, muhtemelen hayır. Hayır. Ve ‘ilham veren fikir’ derken çok ama çok parayı kastediyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368146/adam-brody-would-do-a-revival-of-lessigreaterthe-o.c.lessigreater-under-one-condition?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir