Acemiler Acımasız Biber Gazıyla Karşı Karşıya – Hollywood Life


Hannah kahverengi


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: FOX

Sadece 6 asker kaldı Özel Kuvvetler: Dünyanın En Zor Sınavıve görevler daha da zorlaşıyor. Carli Lloyd şimdiye kadar geçtiğinden daha fazla görevde başarısız oldu, bu yüzden acilen bir galibiyete ihtiyacı var. Bir sonraki görev öncesinde, baş tıbbi görevli şunları tavsiye eder: Hannah Brown astımı nedeniyle görevde yer almıyor.

Yönetici Personel, baş sağlık görevlisini dinler. Onu başka bir şekilde test edecekler. Katılabilecek 5 acemi, kimyasal savaşa katlanmak zorundadır ve bu tatbikat, tüm askerlerin yüzleşmesi gereken bir şeydir. Zehirli göz yaşartıcı gazla dolu bir konteynerin içinden bir tıbbi çanta almaları gerekiyor.

Mike Piazza
Kimyasal savaş testi sırasında Mike Piazza. (TİLKİ)

Dwight Howard ilk Teçhizatını takar ve bu görevi başarıyla geçer. Mike Piazza Dwight’ın peşine düşer. Tatbikat sırasında Mike bloke bir kapıdan başarısız bir şekilde geçmeye çalışır. Yere düşüyor. Dışarı çıkabiliyor ama tıbbi çantayı düşürdü. Testi geçemez.

Danny Amendola Ve Gus Kenworthy ikisi de geçer Gus, göz yaşartıcı gazın kırık kemiklerden daha “acı verici” olduğunu söylüyor. En son Carli gider. Ayrıca tıbbi çantayı da unutur, bu yüzden bu görevde de başarısız olur. Şimdi Hannah’nın acı çekme zamanı. Tamamen ıslanmalı ve zımparalanmalıdır. 2 saat boyunca 105 derece sıcaklıkta ağır işlere katlanmak zorunda kalıyor.

Kimyasal savaş görevinden sonra, DS askerleri değerlendirir. Carli’nin gerçekten burada olmak isteyip istemediğini merak ediyorlar. Konuşmak için onu sorguya çağırırlar. O yapışır Özel Kuvvetler. Kazanmaya kararlı.

Ertesi gün acemiler, sezonun en zorlu dövüş tatbikatıyla yüzleşmek zorunda kalır. Egzersize öğütme denir ve tamamen saf, ham, savaşçı ruhla ilgilidir. Acemiler birbirleriyle savaşmak zorunda.

Önce Dwight ve Danny karşı karşıya gelir. Yumruklar etrafa atılıyor. Dövüş sırasında Danny’nin miğferinin uçmasıyla gerçekten fiziksel bir hal alıyor. Danny sonunda kazanan ilan edildi. Carli, dövüşte Hannah’yı alt edebilir ve bir görevi kazanabilir. Gus zaten zayıflamış bir Mike’ı yener.

Son görevden sonra Mike, ilk kez “bırakmayı düşündüğünü” itiraf ediyor. DS, Carli’nin daha iyi olduğunu fark eder, ancak şimdi Mike için endişelenirler. Onu getiriyorlar ve “cesareti kırılmış” hissetmeye başladığını tamamen kabul ediyor.

Acemiler çağrıldığında, Mike kol bandı olmadan ortaya çıkar. Diğer acemiler nöbet sırasında şınav çekmek zorundadır. Acemilerden özür diler ve kendine gerçekten sert davranmaya başlar. Ayrılmakla ilgili düşünceler sürünmeye devam ediyor

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/08/special-forces-episode-6-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir