Acele etmek! Tory Burch, Altı Aylık Satışlarına Gizlice Yeni Ürünler Ekledi


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Zaten alışveriş yaptıysanız Tory Burch Yarı Yıllık Satış, ona bir kez daha bakmak için bir nedenimiz var. Tory Burch az önce eklendi yeni çantalar, ayakkabı, Giyim ve daha fazlası satış bölümünde ve her şey ekstra %25 indirimli.

Bu, en çok oy alan retro tarzı yakalayabileceğiniz anlamına gelir. Serif Tory Spor Ayakkabı, orijinal olarak 248 dolar, sadece 120 dolar. Alışveriş yapanlar bunların ne kadar şık, hafif ve rahat olduğunu seviyor ve iki renkte geliyorlar! Bu süper popülerliğe ek olarak Miller Bulut sandalet, hala mevcut ama sadece 127$’a hızla tükeniyor. Bu, orijinal fiyattan 100 doların üzerinde.

Ama elbette, çantalar Tory Burch’ta alışveriş yapmak için bir numaralı şeyimiz. Şansımıza, Yarı Yıllık İndirimlerine pek çok çanta dahil. Biz büyük seviyoruz Tory Burch Ella Ters Çevrilebilir Pazar Çantası indirim ilk başladığında beş muhteşem desende ortaya çıktı, ancak hızla tükeniyor. Başlangıçta 198 $, ancak eklenen %25 indirim ile sadece 97 $ karşılığında alabilirsiniz. Bu oldukça şaşırtıcı bir anlaşma ve en kısa sürede yararlanmak isteyeceksiniz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1334529/tory-burch-s-semi-annual-sale-is-on-all-sale-bags-shoes-clothing-more-are-an-extra-25-off?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel