Academy Museum Gala’da Selena Gomez, Hailey Bieber ve Diğer Yıldızları Görün


Yıldızlarla dolu bir Hollywood kutlamasında görüldü: selena Gomez ve Hailey Bieberve sonra o her şeyi anlatan röportaj.

Ayrı ayrı yola çıkan ikili, 15 Ekim’deki 2022 Akademi Müzesi galasına şık bir şekilde katıldı. Selena, 219.000 $’lık panter şeklindeki bir yüzük de dahil olmak üzere Cartier takılarıyla eşleştirilen Giorgio Armani’nin siyah smokin ceketi ve uyumlu pantolonuyla şık görünüyordu. Hailey siyah, straplez, Saint Laurent bahar 2023 hazır kesim elbisesiyle geldi.

O ve Selena’nın kocası olup olmadığı belli değil. Justin Bieber‘ın eski kız arkadaşı, etkileşime girdi. Bu, aynı yerde ilk görülmeleri olmasa da, gala, ikisinin de katıldığı en yüksek profilli etkinlik ve modelin eleştirmenlere yönelik her şeyi anlatan bir röportaj vermesinden iki hafta sonra gerçekleşti. onun ilişkisi. O ve Justin, 2018’de, birlikte adım attıktan aylar sonra ve Selena’dan ayrıldığı haberi halka açıldıktan sonra evlendiler.

Podcast’in 28 Eylül’deki bir bölümünde Hailey, “O ve ben takılmaya ya da bu tür bir şeyden hoşlanmaya başladığımızda, hiçbir zaman, hiçbir noktada bir ilişki içinde olmadı” dedi. Babasını Ara. “Birinin ilişkisini karıştırmak benim karakterim değil.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350689/selena-gomez-and-hailey-bieber-showcase-glam-fashion-looks-at-star-studded-academy-museum-gala?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir