Abigail Spencer Onu “Neredeyse Öldüren” “En Zor Yıl” Üzerine Düşünüyor


Ancak Abigail, “zamanla ve kendimi şifa topluluğuma atarak enerjinin hareket ettiğini” ve sonunda ışığı tekrar görebildiğini belirtti.

Abigail, “Kederimi ve fiziksel bakımımı sanki benim işimmiş gibi planladım. Çünkü öyleydi,” dedi. “Ve sonra… daha fazla ışık geldi. Ve her gün bir şey ya da biri sıcak bir parıltı olarak ortaya çıkıyordu. Mizah duygumu geri kazanmaya başladım. Gülmenin bir seçenek olduğunu hatırladım.”

bu Takım elbise star ayrıca hikayesini şimdi anlatmaya neden hazır hissettiğini de açıkladı.

Abigail, “Bütün bunları paylaşıyorum çünkü burada gördüğünüz ‘güzel ve rüya gibi’ ‘en iyi yaşam fotoğraflarınız’ hikayenin tamamını anlatmıyor. “Onlar kazanıldı. Ve kızı Ağustos 2021’den Mart 2022’ye kadar gördüyseniz, beni burada asla hayal edemezdiniz. Yapmadım. Kendimle çok gurur duyuyorum. Vazgeçmediğim için.”

Şimdi ileriye bakan Abigail yeni bir sayfa açmaya ve tutkularına geri dönmeye hazır.

“Bu yeni doğum yılı için dileğim dünyaya kahkaha, neşe, eğlence, saçmalık, çiçekler, dans, bolluk, sevgi, kolaylık, sihir, mevcudiyet, görünürlük, varlık, kelime oyunları ve barış getirmek” dedi. yazdı. “Her şeyi ve her şeyi bulunduğundan biraz daha iyi bırak.”

“Eğer tam bir umutsuzluk içindeysen. Devam et, yalnız değilsin. Sonsuza kadar böyle olmayacak. Sana söz veriyorum. Hikayenin ortasındasın. Büyüye açık ol.”

Gönderinin ardından, Abigail’in yakın arkadaşları ve hayranları, özel gününde ona biraz sevgi göstermek için yorum bölümüne gitti.

Mindy Kaling “Sen en iyisisin. Bunu paylaştığın için teşekkürler” yazdı. Olivia Munn ekledi, “HBD seni seviyorum sm.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340928/grey-s-anatomy-s-abigail-spencer-reflects-on-hardest-year-that-almost-killed-her?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir