Abercrombie’nin Elbise Bölümünde Alışverişi Durduramıyorum


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

TikTok seviyor yeni ve geliştirilmiş Abercrombie & FitchBen de öyle. Şık, modaya uygun stillerden geniş beden ölçülerine ve parçalarının iltifatına kadar, mağazanın bu kadar popüler olması şaşırtıcı değil ve elbise bölümleriyle tekrar yaptılar.

Eğer arıyorsan mükemmel vintage esintili slip elbise, boğucu yaz geceleri için romantik bir maksi elbiseveya sizi en iyi giyinen düğün konuğu yapacak sofistike bir görünüm, Doğru yere geldiniz. Bu stillerden bazıları şu anda indirimde, bu yüzden onları mümkün olan en kısa sürede sepetinize eklemek isteyeceksiniz. Özellikle muhteşem bir elbise olduğunda, bir paketi teslim almaktan daha iyi bir şey var mı?

Bu stillerin en iyi yanı, hepsinin minyon, normal ve uzun bedenlerde gelmesidir, bu nedenle mini elbiselerin çok kısa olması veya midi elbiselerin garip bir şekilde size çarpması konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Yazın son günleri için mükemmel olan 16 trend elbise için aşağıya kaydırın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1341548/i-can-t-stop-shopping-in-abercrombie-s-dress-section?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir