ABD Futbol Gazetecisi Grant Wahl’ın Karısı Ölüm Nedenini Açıkladı


Gazetecinin ölümüyle ilgili detaylar ortaya çıktı Grant Wahl.

Spor muhabirinin Katar’da vefatından günler sonra eşi, Doktor Celine Gounder, ölüm nedenini paylaştı. Bir bulaşıcı hastalık uzmanı olan Celine, 14 Aralık’ta ABD ile yaptığı bir röportajda, “Otopsisi New York’ta, New York Adli Tıp Kurumu tarafından yapıldı” dedi. CBS Haberleri“ve yırtılmış bir aort anevrizması olduğunu gösterdi.”

49 yaşındaki Grant, 9 Aralık’ta Arjantin ile Hollanda arasında oynanan çeyrek final maçında yere yığılıp öldüğünde Dünya Kupası’nı izliyordu. O sırada Katar’ın Teslimat ve Miras Yüksek Komitesi (SC) yaptığı açıklamada NBC Haberleri Grant “dün geceki çeyrek final maçında Lusail Stadyumu medya tribününde hastalandı. Ambulansla Hamad Genel Hastanesine nakledilirken devam eden olay yerinde acil tıbbi tedavi gördü.”

Ailesi, kardeşiyle birlikte ölüm nedeni hakkında yanıt arıyor Eric Wahl tweetleme 12 Aralık’ta, Grant’in bir pulmoner emboli geçirmesi ve şok edilemez bir durumda olması mümkün görünüyor, ancak daha sonra bunun “PE olmadığını” söyledi.

10 Aralık’ta Eric yazdı“Açıklığa kavuşturmak gerekirse, Grant normal hayatında sağlıklı bir insandı. Son zamanlarda havanın altında olduğunu ve kendisine bronşit olduğunun söylendiğini ve ilaç verildiğini biliyorum. Vücudunun kapalı gibi hissettiğine dair gönderilerinin farkındayım. O bir işkolikti ve bu tabiri benden önce kullanmıştı.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358168/u.s.-soccer-journalist-grant-wahl-s-wife-reveals-his-cause-of-death?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir