Abby Wambach ve Glennon Doyle’un Aşk Hikayesinden Bir Tekme Alacaksınız


O sırada belirtmediği şey, çoktan yeni aşık olduğuydu. annelik blog yazarı Glennon Doyle.

Zorlukların üstesinden gelmeye yabancı olmayan Doyle, genç yaşta bulimiayla savaştı ve üniversitede içki içip uyuşturucu kullandı ve sonunda 2002’de ilk çocuğuna hamile kaldığında ayık olmaya karar verdi. (Hazır olduğunu öğrendiğinde, şimdiki eski kocasıyla evlendi, çünkü “Bunun doğru olduğunu düşündüm” dedi. Glamour.com’a anlattı.)

Doyle, “Daha önce hiçbir kızı öpmemiştim, bu yüzden başıma geleceklerle ilgili hiçbir bağlamım yoktu,” dedi. MamaMia’nın Filtresiz dijital ses dosyası Mayıs 2020’de. “Ama Abby odaya girdiğinde, sana söylüyorum, böyleydi [inner] işitme ve güvenme alıştırması yaptığım ses [after my separation] sadece çığlık attı. Bütün benliğim ‘işte orada’ gibiydi ve ben sadece biliyordum.”

Doyle, yaklaşık bir ay sonra yazışmaya başladıklarını ve bir ay sonra o, “Craig ile oturdum ve ‘Bitti. Aşığım’ dedim. Bu arada, Abby ve ben o odanın dışında birbirimizi hiç görmemiştik. Birlikte 10 dakika geçirdik ve sonra birlikte olmak için tüm hayatımızı parçaladık.”

Wambach olarak geri çağrıldı New York Times“Birbirimize bu kadar uyum sağlayamazdık. Glennon’un bir kocası ve üç çocuğu vardı ve Napoli, Fla’da yaşıyordu. Bir aydır ayıktım, evliliğim dağılıyor, ailemden yeni ayrıldım. 30 yıllık futbol kariyerim ve Portland, Ore’de yaşadım.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1183140/you-ll-get-a-kick-out-of-abby-wambach-and-glennon-doyle-s-whirlwind-love-story?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel