Abby Lee Miller’ın Beverly Hills Pitch’in Gerçek Ev Kadınları’nı izleyin


Abby Lee Miller bir sonraki rolü için hazır: Gerçek Ev Hanımı.

Daha spesifik olarak, Dans eden anneler yıldız katılmayı umuyor Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları– o kadar ki, davasını 26 Temmuz’da paylaşılan 8 dakikalık bir YouTube videosunda yaptı.

Zaten rol almış gibi görünmesi için yanıltıcı bir şekilde başlıklı video, Abby’nin gösteriye katıldığına dair “söylentilere” hitap etmesiyle başlıyor. Bahsedilen söylentilerin asılsız olduğunu söylemeye gerek yok – sonuçta, birçoğu Bravo hayran/meme hesaplarına kadar takip edilebilir – ancak Abby’nin açıkladığı gibi, gerçek konuşmayı başlatmaya hazır.

Andy Cohen, ara beni. Numaram sende,” dedi bir geçmişi düşünerek. Neler Olduğunu Canlı İzle dış görünüş. “Daha önce kanepeye oturdum.”

Şimdi de elinde bir elmasla Kulüp Binası’na dönmek için can atıyor. Reality TV mezunu ekledi, “Özellikle bu bir kocayla gelirse, noktalı çizgiyi imzalamaya hazırım.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339809/watch-abby-lee-miller-pitch-herself-for-real-housewives-of-beverly-hills?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir