Abby Lee Miller, Maddie Ziegler ile Gergin İlişkiyi Ele Aldı – Hollywood Life


Abby Lee Miller


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Mediapunch/Shutterstock

Abby Lee Miller Ve Maddie Ziegler‘ın ilişkisi, Maddie ayrıldıktan sonra altı yıl geçmesine rağmen hala mevcut değil. Dans eden anneler. 57 yaşındaki Abby Lee, yakın zamanda bir röportaj yaptı. Bu gece eğlence ve 20 yaşındaki Maddie’nin “kesinlikle” yeni versiyonda yer almayacağını doğruladı. Dans eden anneler bu işlerde. Abby Lee, Maddie’nin “kesinlikle benimle hiçbir şey yapmak istemediğini ve bu üzücü, ama olan bu” dedi. Abby Lee, hit realite şovunun yeni bir tekrarı üzerinde çalışıyor ve Maddie açıkça karışımda olmayacak olsa da, Abby Lee başka bir söz verdi. Dans eden anneler şap, JoJo Siwa19, yeni şovda “kesinlikle” görünebilir.

Abby Lee Miller
Abby Lee Miller, Maddie Ziegler ile (Fotoğraf: Mediapunch/Shutterstock)

Fanları Dans eden anneler Maddie’nin Lifetime şovunun en büyük yıldızlarından biri olduğunu ve 2016’da realite şovundan ayrıldıktan sonra bu şöhreti dünya çapında bir yıldız olmak için kullandığını hatırlayacak. Maddie modellikle uğraştı, dans temalı bir kitap üçlemesi yazdı ve oyunculuk yaptı. gibi filmler Sia‘nin ilk yönetmenlik denemesi Müzik Ve Steven Spielberguyarlaması Batı Yakası Hikayesi. Kariyeri gerçekten patladı, ancak Abby Lee ile olan ilişkisi pahasına geldi.

Geçen yıl Maddie, Abby Lee’nin ayrılmaya karar verdiğinde ne kadar “perişan” olduğunu hatırladı. Dans eden anneler. Haziran 2022’de bir röportajda Maddie, “Beni eğitti, bana yardım etti ama aynı zamanda onsuz da iyi olacağımı biliyordum ve zehirli bir ortamda olmaktan bıktım,” dedi. Kozmopolitan. “’Bu benim için değil’ gibiydim. Bunu yapamam. O zamandan beri onunla konuşmadım. Kendimi huzurlu hissediyorum.”

Aynı röportajda Maddie, sonunda ayrılmadan önce gösteriden üç sezon ayrılmayı denediğini açıkladı. “Bir sözleşmeniz varken, bu gerçekten zor. Sonunda, sonunda dışarı çıktım,” dedi ve dramanın nasıl başa çıkamayacağı kadar fazla olduğundan bahsetmeden önce. “’Bu dünyanın dışında çok huzurlu’ gibi hissetmeye başladım. Ben bu işin içinde olamam,’ dedi Maddie.

Abby Lee, Maddie’nin röportajına tepki gösterdi ve eski öğrencisinin sözleri hakkında “kalbinin kırıldığını” söyledi. Abby Lee, “Çılgın bir realite TV şovu ortamında birlikte saatler, günler, haftalar ve yıllar geçirerek aile gibi olduk” dedi. TMZ.

Şimdi, Abby Lee yeni bir sürüm oluşturmaya odaklandı. Dans eden anneler tüm bu yıllar sonra. O söyledi ET Lifetime’da olmayacak şov harika olacak. “Bunların hepsi yeni. Klasik Abby Lee Miller, ama küçükler ve anneleri var ve yetenek çılgın,” diye alay etti.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/31/abby-lee-miller-maddie-ziegler-wants-nothing-to-do-with-me/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir