Abbott İlköğretim Yıldızı, “Yeterince Siyah” Olmadığını Söyledi


Sheryl Lee Ralph bir Hollywood efsanesi ve bunu kanıtlayacak hikayeleri ve yaraları var.

Şu anda ABC’de anaokulu öğretmeni Barbara Howard’ı canlandıran oyuncu Abbott İlköğretim Okulusektöre girmeye çalıştığı 1980’lere geri dönüyor

“Yapımcı bana ‘yeterince Siyah olmadığımı’ söylediği için bir pilottan kovuldum” o söyledi İnsanlar. “Bunlar onun sözleriydi. Korkunçtu. Nasıl hissettiğimi hala hatırlıyorum.”

gibi şovlarda rol almaya devam eden Ralph, Moeşa ve Ray Donovanyaşadığı ırkçılığın kesinlikle münferit bir olay olmadığını söylüyor.

“İnsanların düşüncesi çok kapsayıcı değildi” diye açıkladı. “Sen [had] size hala nasıl siyah olunacağını anlatmaya çalışan yönetmenler.”

Bu, Ralph’in onlarca yıllık başarılarından sonra bile sektördeki kötü muameleden veya silinmelerden ilk kez söz edişi değil.

“Yaklaşık iki, belki üç yıl önce adında bir dizi yaptım. Dostum CBS için” o söyledi Hollywood Muhabiri “Black Hollywood’daki şöhretin ikiliği”ne odaklanan Şubat ayındaki Black Famous yuvarlak masasının bir parçası olarak. Yönetici yapımcılardan birinin “o ilk gün bana doğru geldiğini ve ‘Öyleyse söyle bana, ne yaptın?’ dediğini söyledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326307/abbott-elementary-s-sheryl-lee-ralph-recalls-being-told-she-wasn-t-black-enough?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın