Abbott Elementary’nin Yaratıcısı School Shooting Bölümünü Yazmayacak


Abbott İlköğretim Okulu yaratıcı Quinta Brunson gösterinin bir okul çekim bölümü yazmayacak.

24 Mayıs’ta Teksas, Uvalde’de bir ilkokula düzenlenen ve 19 öğrenci ve iki öğretmenin ölümüne neden olan silahlı saldırının ardından, Brunson bir okul saldırısını olaya dahil etmesini isteyen mesajlarla dolup taştığını söyledi. Abbott İlköğretim Okulukurgusal Philadelphia ilkokuluyla ilgili yarattığı ve başrol oynadığı şov.

“Yazdığım dizinin bir okul çekim bölümü için kaç kişi istedi vahşi” Brunson 25 Mayıs’ta tweet attı. “insanlar seçtikleri politikacılardan daha fazlasını talep etmekten o kadar uzaklar ve bunun yerine ‘eğlence’ talep ediyorlar. Artık ‘iyi misin’ diye soramıyorum çünkü cevap ‘hayır’.

Abbott İlköğretim Okulu Aralık 2021’de gösterime girdi ve Mart ayında ikinci bir sezon için yenilendi. Brunson, okulda ikinci sınıf öğretmeni olan Janine’i canlandırıyor. Tyler James Williams, janelle james, Lisa Ann Walter ve Sheryl Lee Ralph.

Başka bir tweet’te Brunson, kendisinden bir okul saldırısı hakkında yazmasını isteyenleri, bunun yerine değişim sağlayabilecek seçilmiş yetkililere “o enerjiyi kullanmaya” teşvik etti. O ekledi“Sana yalvarıyorum.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332390/abbott-elementary-creator-quinta-brunson-slams-calls-for-a-school-shooting-episode?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir