‘Abbott Elementary’ Yıldızları Super Bowl’da Sheryl Lee Ralph’ı Destekliyor – Hollywood Life


Sheryl Lee Ralph


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Sean Ryan/IPS/Shutterstock

Sheryl Lee Ralph Böyle özel bir TV ailesine sahip olduğu için şanslı! Sheryl’in Abbott İlkokulu ortak yıldızlar Quinta Brunson Ve Lisa Anne Walter Her ikisi de 12 Şubat’ta Super Bowl’da maçın başında Siyah İstiklal Marşı’nı seslendiren 66 yaşındaki Sheryl’i destekliyordu. 33 yaşındaki Quinta ve 59 yaşındaki Lisa, Sheryl “Lift Every Voice and Sing” şarkısını söylediğinde seyirciler arasında birlikte çok güzel bir fotoğraf çektirdiler. Hem Quinta hem de Lisa, hit TV programlarının memleketlerini desteklemek için Eagles formalarını gururla giydiler!

Lisa paylaştı Fotoğraf kendisinden ve Quinta’dan Twitter’a. “Sheryl’i izlemek için kabin çöküyor! Lisa resmin üzerine @sherylleeralph @quintab @abbottelementary temsil ediyor,” diye yazdı. bu Ebeveyn Tuzağı Oyuncu ayrıca maçta tribünlerde çekilmiş bir selfie yayınladı.

Sheryl Lee Ralph
Super Bowl’da Sheryl Lee Ralph (Fotoğraf: Sean Ryan/IPS/Shutterstock)

Sheryl, performansının ardından Twitter’da tüm destekçilerine teşekkür ettiği bir video paylaştı. “Burada, Super Bowl’dayım ve kendimi çok iyi hissediyorum. ‘Lift Every Voice and Sing’ yorumumla ilgili harika tweet’leriniz ve yorumlarınız için teşekkür ederim. Bugün 123 yaşında. Hepimizin bir araya gelmesi gereken bir zamanda katıldığınız için herkese teşekkür ediyorum” dedi. Sheryl ayrıca, “Anlayan herkese teşekkür ederim. Bazıları asla almayacak, bazıları her zaman alacak. Allah hepimizi birlik ve beraberlik içinde eylesin. Savaşacağız ve zafer kazanılana kadar devam edeceğiz.”

Gösteriden önce Sheryl, Kara İstiklal Marşı’nı söylemenin öneminden bahsetti. “NFL’in çeşitlilik ve kapsayıcılık için elinden gelenin en iyisini yapmak için bu yılı seçmesi, Amerikan Ulusal Marşı ile birlikte Siyah Ulusal Marşı ve şimdiye kadarki en iyi şarkılardan biri olan ‘God Bless America’yı dahil etmesi gerçeğini seviyorum. dedi HollywoodYaşamı Gösteriden ÖZEL günler önce. “Sadece güzel bir zaman.” CT yerlisi Waterbury de söyledi. Görünüm, ilk EMMY ödülünü sadece aylar önce Eylül 2021’de En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında kazanmasından sonra geldi. Abbott İlkokulu35 yılında bunu yapan ilk Siyah kadın oldu. yıl.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/12/sheryl-lee-ralph-abbott-elementary-costars-super-bowl-2023/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir